Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Attack on Titan 2 játékban...

Attack on Titan 2 játékban segítség?

Figyelt kérdés

Lenne két kérdésem

1. Petráék készültek egy ajándékkal Levinek, de meghaltak, mielőtt odaadhatták volna neki. Lehetséges az, hogy azt az ajándékot valahogy sikeresen kézbesítsék?

2. Szerettem volna növelni pár karakternél a… a kapcsolatom (vagy nem tudom, nem emlékszem, hogy a játék hogy nevezte meg, bocsi..) és szerettem volna velük küldetésre menni meg ajándékokat adni nekik, de ők már vagy meghaltak, vagy már nincsenek benne a játékban (Bertholdt, Reiner, Annie, Marco stb.) és hogy őket vissza tudom hozni valahogy?

Lényegében a kérdés az, hogy vissza lehet-e hozni karaktereket akár a halálból, hogy lehessen velük feladatokat, küldetéseket teljesíteni, beszélgetni stb. anélkül, hogy újra kellene kezdenem elölről az egész játékot?



#shingeki no kyojin #Attack on Titan #aot game #attack on titan game
2022. febr. 2. 16:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!