Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable-ben melyik ló a...

Star Stable-ben melyik ló a leggyorsabb jelenleg?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Pinto Arab, ráadásul karácsonykor lement az ára. Azt hittem csak akciós, de úgy tűnik végleges, még most is az olcsóbb áron kapható, szóval érdemes beszerezned. Paddock szigeten találod.
2022. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a pinto után mi a második leggyorsabb?
2022. febr. 5. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Azt nem tudom sajnos. Nekem sokáig az tűnt logikusnak, hogy nem a ló határozza meg a gyorsaságot, hanem a rajta lévő felszerelés, mert az növeli a sebességet, a számok ugyan annyira jönnek ki minden lónál. Aztán a bajnokságokon mégis mindig elhúztak páran úgy, hogy láthatóan gyorsabban mentek. Aztán amikor lement a pinto ára mondom egye fene, kipróbálom, max nem ülök rá többé ha nem válik be, azóta lépést tudok tartani a profikkal, néha le is tudom győzni őket, például ha falnak mennek, vagy amikor sorra megállnak - ez tegnap az utolsó bajni alatt történt, nem hittem a szememnek.
2022. febr. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
54%
Egyetértek, csak figyelmeztetlek, hogy ebben a játékban hamis, nem igaz lofajták vannak.
2022. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!