Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A School of Dragons (SoD)-nevű...

PREDATQR kérdése:

A School of Dragons (SoD)-nevű játékban Lehetséges-e még felnőtté tenni az (Éjjeli Lámpákat) Fury "Babákat" (Night Light's)?

Figyelt kérdés

Van "Age-Érmém,, is kettő de sehogy nem jövök rá, hogy hogy tudom megcsinálni.

Olvastam hogy van egy külön küldetés, amit végig kell csinálni hozzá, de sajnos nem tudom hol kezdhetem ezt a küldetést el.



#School of Dragons #School of Dragons (SoD) #(SoD)
2022. febr. 5. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

hányas lvlje van a sárkányoknak?

lvl0-4-ig kiskorú

lvl 5-9-ig rátudsz ülni de nem repül

lvl 10-től19-ig felnőtt (ekkor már repülhetsz vele)

lvl20-tól bármeddig titán lesz belőle (nem minden sárkányhoz van titán)

2022. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Helló!

14-es szintű "Ruffrunner,, sárkányom. Ő egy night light baby. Azt tudom, hogy ezek olyan szempontból különleges sárkányok a játékban hogy nem úgy nőnek meg mint azok, amiket játék pénzért meg tudsz venni. Mert ezek a sárkányok a játékban gyémántba kerülnek.


S az, hogy feknőljenek kicsit bonyolultabb. Ennyit olvastam rólla.

2022. febr. 6. 14:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem megemlíteni azt is, hogy már tudok vele repülni is, mindent... viszont rengeteg "rohangál,, a játékban is már felnőttként is... sok videót is láttam rólla szóval biztos hogy fel tudnak nőni. Csak azt nem tudom sajnos pontosan hogyan, lehet én vagyok aki megfeledkezik egy apróságról.... Nem tudom de, nagyon nagyon jó lenne már rájönni.Megfejzeni. :D
2022. febr. 6. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig is kicsi méretük marad, ennyi a különlegesség ettől cukik és "örök gyerekek" remélem tudtam segíteni :D
2022. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Age of the Night Lights expansion pack-et kell végig csinálni, hogy fel lehessen növeszteni ôket.
2022. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!