Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik volt úgy overall a...

Melyik volt úgy overall a legjobb játékélményetek Switch Lite-on?

Figyelt kérdés
Mi kötött le, vonzott be a legtovább, amit kielégítő volt játszani így, hordozható eszközön?

#Gaming #switch #Ninento
2022. febr. 6. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Összes pokemon jatek

Zelds links aweking

Ark

Lego jatekok

2022. febr. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak Lite-on? A Sima Switch miért nem jó? :)

Na, sebaj, az én kedvenceim:

Octopath Traveler

Paper Mario: The Origami King

Fire Emblem: Three Houses

Astral Chain

Az agyonistenített exkluzívok (Breath of the Wild, Animal Crossing, Super Smash Bros) nekem nagyon nem jöttek be.

2022. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A sima switch tök más élmény. Nagy tv-n akár vr-bán.
2022. febr. 6. 23:22
 4/9 A kérdező kommentje:
*ban
2022. febr. 6. 23:22
 5/9 anonim ***** válasza:

#3: Hát, nekem van mindkettő, és szerintem rohadtul hasonlóak. Kivéve a Joy-Cont, offkorz.

A "Nagy tv-n akár vr-ban" mondatot még emésztenem kell, mert nem értem, mit akartál kihozni belőle.

2022. febr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Emésztened kell azt, hogy valamit akár nagyképernyős tévén, vagy akár VR-ban is lehet játszani? Még csak most tanulod a beszédet, vagy miért?
2022. febr. 7. 01:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a kérdésre semmit nem válaszoltál, de valamibe bele lehetett kötni, tipik mentalitás, "offkorz". Mindenről beszéltél csak arról nem, mi élvezhető a kis Lite eszközön. Hát köszi a választ, remélem jó belekötős napod lesz.
2022. febr. 7. 01:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Személyeskedéssel nem jutsz előbbre, így az óvodások vitáznak. A felnőttek értelmes érvekkel próbálják meggyőzni egymást.

Az alap Switch-en és a Lite-on ugyanazok a játékok futnak, ezért még mindig nem értem, miért kezeled úgy, mintha két külön platform lenne, és csak a Lite-on lehetne élvezni ezeket a címeket, amiket a #2-es kommentemben is felsoroltam. A VR-t meg egyáltalán nem értem, hogyan keverted ide, hiszen a Labo-n kívül a Switchnek nincs hivatalos VR támogatása, az utángyártott eszközökbe meg ugyanúgy bele lehet rakni a Lite-ot is.

Ha ezt a két dolgot el tudod magyarázni, akkor én is érteni fogom. Ha megint csak személyeskedéssel tudsz válaszolni, akkor kettőnk közül nem én vagyok, aki kötözködik.

2022. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meggyőzni? Miről? Az volt a kérdés, hogy a kis eszközön (nem tévére csatlakoztatva, semmi mást nem használva) mi nyújtott tartós játékélményt? Már a visszakérdezés is felesleges kötekedés volt, a neked "emésztened kell" fordulat pedig klasszikus lehülyézése a másiknak. Meggyőzni meg aztán én végképp nem akarok senkit. Szép napot!
2022. febr. 7. 09:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!