Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol találtok partnereket...

Hol találtok partnereket szerepjátékra?

Figyelt kérdés

Online, vagy ismeretségi körben? Animés szerepjátékosokat ismertek?

21/L



2022. febr. 8. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Discord sötét bugyraiban főleg.

Milyen szerepjátékra gondolsz? D&D?

2022. febr. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olyan is érdekel, ami direkt egy játék keretein belül történik, le lehet tölteni, karaktert készíteni stb és nem csak a küldetéseken, harcokon van a hangsúly, mint a legtöbb mmorpg-ben.

De olyan is érdekel, ami akármilyen chatoldalon két vagy több ember között zajlik

2022. febr. 8. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen játék alapú érdekel (főleg szoftveres), akkor a játék nevére keresve találsz discord szervert, az már jó kiinduló pont, ha D&D és egyéb saját fantázia karakteres játék érdekel az már nehezebb kérdés, sokszor nem vesznek be, vagy éppen most nem vesznek be új játékosokat (megy egy küldetés sorozat pl).
2022. febr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy nagy szerepjátékos, de eddig csak discordon találtam ilyeneket.
2022. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Animéset szeretnél? Mert szerintem először arra gondoltál. Egy adott fandomból/shipből, igaz? Én is keresek még!:)
2022. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!