Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok, az eddigi GTA...

Mit gondoltok, az eddigi GTA játékok közül a GTA V egyjátékosa a legunalmasabb?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a GTA "V-5" egy felújított GTA:SA. Ami SA-ban benne van, azt emelték át a 5-be is..


Mit gondoltok, az eddigi GTA játékok közül a GTA V egyjátékosa a legunalmasabb - (Miután ki lett játszva a történet)



2022. febr. 12. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a 3. rész a legunalmasabb. A SA és a IV pedig a legjobb. DE hogy kinek mi a legunalmasabb az relatív.
2022. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
A IV. egyszerűen borzalmas volt.
2022. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom nem jött be a "realizmusa" neked. De pont ezt írtam, hogy relatív, kinek mi a legjobb/rosszabb/unalmasabb. Neked ez a véleményed, nekem az, a következő válaszolónak meg 3. opció lesz.
2022. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a GTA IV ami iszonyatosan szinten aluli mind működésben, mind történetben.


Meg a konzol exkluzívok, VCS, LCS, azokon érződik hogy csak gyorsan össze dobtak oda valamit, de nem fektettek bele annyi energiát.

2022. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem a következő:

A Trilogy mindhárom része kiraly, de megértem, ha valakinek a 3 eléggé laza.

Az akkor ütött nagyot azzal, hogy 3D volt.

Az exkluzív részeken, főleg az LCS-n érezni, hogy a Sony miatt dobták össze, kicsit ötleteltek, mit lehetne, de igazából tudomásom szerint a Rockstar se tagadja, hogy a PSP miatt nem akarták nagyon kimaxolni, mert hogy utazás közben nincs ideje az embernek hosszú, kidolgozott missziókra. Már maga a név is erre utal a Stories kifejezéssel.

A VCS már egy fokkal jobb volt.


A 4 baromi jó lett volna, ha nem egy városban játszódna, ami totál monoton, másrészt az SA után visszalépés volt, hogy nincs vidék.


Az V meg szerintem a sorozat legjobb darabja, nekem totál bejött ez a Heist dolog, a 3 főszereplő stb.

2022. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Jah, kihagytam, hogy a 4 esetén tetszettek a story DLC-k, vártam volna az V esetében is, de szartak rá, mert a tetves Online-t kellett fialtatni.
2022. febr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Jah, kihagytam, hogy a 4 esetén tetszettek a story DLC-k, vártam volna az V esetében is, de szartak rá, mert a tetves Online-t kellett fialtatni"


A GTA IV alap történetébe maradtak lukak a kijátszás után, amiket a DLC-k magyaráztak meg. De az V-ben egy kerek egész történetet kaptál.

2022. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7.


Ez oké, de attól még lehetett volna kiegészíteni.

Volt benne egy rakás jó szereplő, akit bemutathattak volna.

2022. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
GTA V volt az egyetlen egy amibe taszítottak a karakterek, így számomra ez volt a legunalmasabb. Vice Cityt marad az örök kedvenc. Reméljük a VI (ami VC-ben fog játszódni / ott is) visszahozza azt a pálmafás feelinget..
2022. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Valahogy nekem sem tetszett Micheal Townley kalandjai.. Egyedül aki jó karakter volt és emlékezetes az egyértelműen T.


A GTA 3 szerintem a mai napig ilyen chilles game. Igazából akkor még nem nagyon volt internet, tehát nem volt unalmass.

2022. febr. 12. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!