Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Wolf Among Us 2?

The Wolf Among Us 2?

Figyelt kérdés

beléptem epic-be és ott láttam meg, hogy jön a twau 2 és kb leesett az állam, imádtam az első részt, nem egyszer végigjátszottam

nem úgy volt, hogy a Telltale megszűnt?

hogy hogy jön most ennek a játéknak a második része?

nem baj, sőt csak meglepett, de nagyon

esetleg más játékokkal is készülnek? tudtok valami infót?

na és ami még érdekel: ti várjátok Bigby újabb kalandjait?



2022. febr. 14. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

2023-ra van ígérve az meg nagyon messze van, addig sok minden történhet.

A fejlesztőknél az Adhoc Studio és a Telltale Games együtt van, szóval lehet felvásárolták a céget és mint egy külön ágat dolgoztatják. Ez ugyan olyan mint autóknál a Volkswagen Group, övék a Skoda, Seat, Audi, stb. vagy mint a Coca-Cola, övék a Cappy, Nesttea (új nevén fuzetea), stb.

2022. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Részemről annyi elég volt, hogy a Walking Dead azért be lett fejezve, azt nagyon sajnáltam volna ha félbe marad.

Bár a Wolf Among Us szintén jó volt, majd ha megjelenik azért lehet rálesek, aztán ha kijön minden epizód majd lehet beszerzem attól függ milyen kritikákat, felhasználói véleményeket kap.

2022. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!