Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki aktív játékosa a StarStabl...

Aki aktív játékosa a StarStable online játéknak, azokhoz a kedves emberekhez szólna a kérdésem. Mit gondoltok érdemes csatlakoznom a játékhoz? Mi a véleményetek a játék változásairól? Lifetime riderként érdemes elkezdenem az elejéről?

Figyelt kérdés
Korábban én is játékos voltam 2014-15ben aztán abba maradt de nagyon szerettem. Most feltörtek az emlékek és gondolkodom hogy újra csatlakozok a sso-ba.

2022. febr. 16. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Ha nyitsz egy teljesen új fiókot, arra veszel lifetimeot, akkor úgy kb. 1-1,5 hónapig elszórakozgatsz vele. Aztán, ha nincsenek barátaid/klubbod akikkel játszhatsz, nem szeretsz szerepezni és a lovak edzése sem köt le, akkor nagy részben vége is a játéknak.

2014-ben kezdtem én is játszani, tehát láttam, hogy hova fejlődött a játék. Abból a játékból ma már semmi sincs, se küldetések, se események (karácsony vagyis "bArÁtSáG fEsZtiVáL", halloween, szivárvány fesztivál, szülinap van csak egész évben, nuku húsvét, valentin-nap, rendes karácsony), se érdekes dolgok, csak unalmas lovak, versenyek és területfelújítások. De próbáld ki és nézd meg, ha szeretnéd :)

2022. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóként gondolom mint az első, én a szülinapi lovat azóta eddzem mióta megkaptuk és még cak most lett 14es szintű. Havonta ha fellépek játszani, de legalább boldogan konstatálom hogy van sc-m.
2022. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!