Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hova tűntek a side questek a...

Hova tűntek a side questek a Cyberpunk 2077 ből?

Figyelt kérdés
A mostani patch előtt tele volt a térkép, most csak a fő szál látszik. Ps4

2022. febr. 18. 20:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Talán ha nem updateljük, ha megveszem lemezen úgy offline nem update eli.
2022. febr. 19. 01:09
 12/24 LeonScottKennedy ***** válasza:

Nem, éppen azzal van a baj, hogy fizikai.

A digitálisan vásárolt játékkal nincs ilyen hiba. A te problémád szerintem az, hogy az update valahogy totál szétcseszte a jelenlegi állásodat. De ha újrakezded szerintem jó lesz.

2022. febr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 LeonScottKennedy ***** válasza:

Egyébként nehogy azt hidd, hogy a CDPR-t próbálom védeni, mert lószart. Tényleg mocskosul elcseszték a játék kiadását, megérdemelték, amit kaptak.

Én szerencsés voltam, mert PC-n jól ment és ritkán akadtam problémába, de ez az "én" a kisebbség, a vásárlók nagy részével totál kibasztak.


De ettől még érdemes minden problémát a helyén kezelni. És ebben a helyzetben most szerintem a te cliens oldaladon lesz a hiba, nem az updateval.


De igen, attól a fizikai copykat még elcseszték, szóval megint megcsinálták ;)

2022. febr. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Lehet,

sajnos attól tartok az van, ami a Destiny 2 vel.

Megvettem a megjelenéskor a Legendary Collectiont az akkori összes dlc vel, majd ingyenessé tették a játékot, és törölték a Forsaken kivételével az egészet.


Azért nem indul el a lemezeseknek, mert az még az eredeti, lehet, mivel abban benne van minden, látszik hogy szebb is volt, tele volt tartalommal, és ha azt updatelik nem tud mit kezdeni a gép a lemezzel.


Szerintem ha lemezen beraknám, és arról telepíteném úgy hogy nem updatelem akkor benne lenne minden, szebb lenne, olyan mint volt.


Csak most megint vegyem meg lemezen, ha egyàltalàn lesz még, mert ha így van ahogy gondolom, az a Disc aranyat ér, az a teljes Cyberpunk Ps4 re, igaz bugosabb, de szebb, és megvannak a tartalmak

Direkt azért vettem mert akciós a store ban, lehet pont ezért.


A Destiny nél ez volt a fő sztori

[link]

2022. febr. 19. 07:49
 15/24 A kérdező kommentje:

[link]

A végén láthatod a tök üres térképet.

2022. febr. 19. 07:51
 16/24 anonim ***** válasza:
írj a supportnak
2022. febr. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ez mindenkinél ilyen, ez nem hiba sztm, downgrade. Nem véletlen lett 59gb, ugyan azt csinálták mint a Destiny 2 nél.

Ott is megvettem az elején a legendary collectiont, és törölték a 90 százalékát, csak a forsaken maradt meg. Szerintem ez ilyen forced buy ps5'


Szerintem pont hogy így akarták, remélem tévedek.

2022. febr. 19. 08:39
 18/24 A kérdező kommentje:

[link]


8:50 nél nézd meg, ez mindenkinél ilyen.

2022. febr. 19. 08:42
 19/24 A kérdező kommentje:

[link]


Ha megveszem lemezen, szerintetek menni fog az 1.0?

2022. febr. 19. 08:58
 20/24 LeonScottKennedy ***** válasza:

Olyan nincs, hogy megveszel valamit és törlik a 90%-át ne bassz már fel.

Kezdj egy új játékot mondtam, ott lesznek a küldetések.

2022. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!