Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forza Horizonok élvezhetőek...

Forza Horizonok élvezhetőek billentyűzetről játszva is?

Figyelt kérdés
akitől csak láttam eddig vagy kontrollerrel, vagy kormánnyal tolták, sokat vesz az élményből a billentyűzet irányítás ahol nem lehet szabályozni a féket/gázt?
2022. febr. 20. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én például azért nem játszom a FH4-gyel (pedig szeretnék), mert kipróbáltam billentyűzettel, és szörnyű volt, kontrollerem meg nincs.
2022. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is futottam már össze olyan game-el ami használhatatlan volt úgy, gondolom nem véletlenül nem használják akkor, pedig ezt még nem is mondják olyan hű de realisztikusnak irányítás terén azért reméltem
2022. febr. 20. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Borzasztó. Semmiképpen nem ajánlom. Arról nem is szólva, hogy egy csomó időre/pontra menő kihívást nem is lehet megcsinálni billentyűzettel.
2022. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
FH-hoz kontrollert használok én is PC-n.
2022. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes beruházni 1 jó xbox one vagy series conrollerre. Azt a 20 ezret össze lehet spórolni azért.


Én megtettem, előtte én is csak billen toltam mindent. Az elején szokatlan volt, de pár hét után annyival jobb ÉLMÉNY szimulátorozni vele, hogy billentyűzetben azóta nem is gondolkodom. Nyilván a top élmény a kormány lenne, de a controllernél jobb köztes megoldás nincs.

2022. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!