Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan felnőtt, aki Minecra...

Van olyan felnőtt, aki Minecraftozik szabadidejében?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

19 éves egyetemista vagyok, megyek áprilisban szavazni.

Lassan 7 éve Minecraftozok

2022. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

21 éves szintén egyetemista, és mi koliban szoktuk a lanpartit tolni 😂

Meg vannak külsős haverok, velük meg külön szerónk van.


Szóval igen, vagyunk.

2022. márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hintalow ***** válasza:
100%
37 èves vagyok, a kisfiammal szoktuk tolni. (Persze nem vanilla, hanem szètmoddolt formában)
2022. márc. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem életkor függő. Alapvetően egy elég univerzális játékról van szó, aminél kb bárki találhat olyan részt, ami érdekelheti (ha nem is az alapban, de van kismillió mod hozzá, vagy komplett mod csomagok mint tekkit pl).
2022. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

27 éves jogász vagyok. Rendszeresen játszok vele, általában kreatív módban építgetek.


Nagyon jó terápiás játék, a League of Legends szöges ellentéte. Megnyugodni, dolgokat átgondolni járok oda, stressz oldására, a kreativitás kiélésére nagyon jó játék. Néha rakok alá egy kis Jazz zenét is.

2022. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!