Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam visszatérítés menete?

Steam visszatérítés menete?

Figyelt kérdés

Üdv. Szeretnék visszatéríteni 1 játékot, mivel nem épp olyan mint amire számítottam. Az alábbi kérdéseim lennének ezzel kapcsolatban:


1. Magyar felületű Steam-en jó ha magyarul írom meg, vagy inkább angolul írjam meg az okot amiért visszatéríteném?


2. Ha külön lett játék és külön a DLC-k megvéve akkor elég ha csak a játéknál megírom hogy a dlc-ket is visszatérítsék, vagy azokat külön kell? Vagy ha játékot visszatérítik akkor automatikusan a dlc-ket is(Fizetett dlc, nem ingyenes)?


3. A már elért achievment-ek a visszatérítéssel ugye eltünnek?



2022. márc. 3. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell írnod semmit, csak végig kell nyomkodnod a választható menüpontokon, hogy miért szeretnél visszatérítést kérni.


Ezen az oldalon csak válaszd ki a játékot amire visszatérítést szeretnél: [link]


DLC-kre külön kell visszatérítést kérned, de azt is megteheted a fenti oldalon, ha a játék DLC-jét választod ki a listából.


Az achievementek, játékidő és a játékmentés is megmarad (feltéve, ha van felhő mentés a játékhoz).


Egyébként csak akkor tudsz visszatérítést kérni, ha a vásárlástól nem telt el 14 nap és 2 óránál kevesebbet játszottál a játékkal (DLC-t nem számolja külön). 2 óra alatt azért olyan sok achievementet nem lehet szerezni.

2022. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Tegnap vettem és durván fél órám van benne, szóval bőven a küszöb alatt vagyok. Akkor megyek is és intézkedem. Még egyszer köszönöm a gyors választ.
2022. márc. 3. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!