Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable szelektív hulladék...

Star Stable szelektív hulladékgyűjtés?

Figyelt kérdés
Na, ugye vannak a játékban azok az üvegek, palackok, fémdobzok, stb. Ezekért lehet pénzt kapni. De hogy lehet eladni/letenni/odaadni valakinek?

2022. márc. 5. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy odaadni? Más játékosoknak sajnos nem lehet, gondolom arra gondolsz, hogy hogy lehet beváltani. Big Bonnie házánál van egy ilyen vas tákolmány, ha rákkattintasz, be tudod cserélni különféle tárgyakra. Vagy esetleg el is adhatod őket egy tetszőleges boltban.
2022. márc. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! Az odaadást úgy értettem, hogy valamelyik járékbeli karakternek (pl. Sindra vagy Jenna). A Pinta erőd környékén láttam egy ilyen zöld újrahasznosítós jellel ellátott kukát, de azzal nem lehetett kezdeni semmit. :(

Nem vagyok Star Rider, ezért sajnos nem tudok eljutni Big Bonny-hoz, de a boltban beváltást megpróbálom. :)

2022. márc. 8. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!