Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft videóra mennyire...

Minecraft videóra mennyire van igény?

Figyelt kérdés

Gondolkodok rajta, hogy indítok egy youtube csatornát minecraft témában, inkább ilyen technikai vonalon (farmok, játékmechanika, stb). Már csak az a kérdés hogy magyarul, vagy angolul érné meg jobban megcsinálni.

Szerintetek melyikre lenne nagyobb igény?



2022. márc. 7. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
1000 ilyen van már, magyarul is, angolul is. Nem érné meg.
2022. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Azért szerintem minőségben tudnék sokkal jobbat csinálni.


Az ötlet amúgy úgy jött, hogy egy vasfarmot akartam építeni, és szörnyen nehéz volt találni egy olyat ami normálisan el van magyarázva, és egyszerű is.

2022. márc. 7. 14:45
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem találtál hasonlót, nyugodtan próbáld meg angolul, főleg ha szereted is csinálni, még ha ha nem is lesz milliós közönséged, lehet lesz valaki, aki örülne neki.

Amivel játszom ott is össze teszem kezem-lábam, hogy valaki van olyan jó arc, hogy rak fel róla videókat, segítséget, mert semmire nem mennék néha.

2022. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul ilyenből nincs sok szerintem, de úgy csináld ahogy jobbnak érzed, én mindenesetre gyakran nézek ilyen videókat, annak ellenére hogy már nem nagyon játszok.
2022. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
a meglévő magyar minecraft videók közül az újabbak is régiek már, ma már alig találok max 1-2 éveset. Az Albi féle Horgászkaland volt az egyik kedvencem, bárcsak valaki csinálna olyasmit, mint az...
2022. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire ugy érzed hogy menne jobban akkor csináld, de ezen a piacon már valami nagyon nagyot kell ahhoz alkotni, hogy legyen értelmes menyniségü nézettség is.
2022. márc. 8. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Angolt többen beszélnek, akár X-edik nyelvként is.

Ha te szeretnél videókat csinálni, szíved rajta, saját szabadidőd, csak utána kérlek ne ide gyere tanácsért (vagy simán sírni) miért nincs Y számú néződ legalább.

2022. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem terveztem sírni senkinek, ha 2 ember nézi akkor 2 ember nézi, csak akkor nem lesz sokadik videó :D
2022. márc. 8. 15:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Na végre, reméljük így is lesz! :D

Mert nem ez lenne az első ilyen "mindegy hányan nézik" kérdés aztán jön vissza pár hónap múlva hogy "jajj senki nem nézi"

2022. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Na igen, ebben igazad van mondjuk 😂
2022. márc. 9. 06:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!