Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 3 GOG-ról Steam?

The Witcher 3 GOG-ról Steam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem felétek hogy ha GOG-on megvettem anno a GOTY-t, akkor abból a mentéseket át tudnám-e vinni Steam-re úgy hogy tudjak játszani és az achievment-eket is megkapjam amiket már elértem?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. márc. 7. 14:26
A kérdező szavazást indított:
Igen: át lehet mindenestől vinni Steam-re.
Nem: nem lehet átvinni.
Félig: Át lehet mentést vinni, DE achievment-eket buktad.
4 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még valamikor kalózkodott Witchert játszottam, de aztán megvettem steamen, és sikerült átvinni a mentéseimet, és játszani is tudtam hiba nélkül, szóval nem tűnik lehetetlennek. Csak arra figyelj, hogy amilyen dlc-id voltak a gog-oson, azok legyenek meg steamen is. De abban biztos vagyok, hogy ha át is tudod vinni a mentéseidet, akkor a steam nem fogja azzal szinkronizálni az achievement-eket.
2022. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem. Nekem GOTY verzió van meg Steam-en, szóval "all in one" pack. Ezzel nem lesz gond. Csak nem mertem megpróbálni belerakni a mentést, mert ugye GOG verzió nem mindig jó Steam-hez...


Köszönöm szépen.

2022. márc. 7. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira akarod achikat feloldhatod ami megvan GOG-ban egy Steam Achievement Manager nevű kis progival.
2022. márc. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a kis "progi" mennyire khmmm... Legális? Mert annyit nem ér hogy ez miatt bannoljanak. Inkább megcsinálom még egyszer az egészet.
2022. márc. 8. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem legális, de eddig még senkit sem bannoltak. Persze ez nem jelenti azt, hogy soha nem fognak kitiltani érte. Ahogy utána olvastam a valve-t nem igazán érdekli, hogy te csalással szerzed meg az achikat, maximum a játék fejlesztőket zavarhatja ez és esetleg tilthatnak ki a saját játékukból, de mind írtam, erről nem igen lehet olvasni a neten.

Haver használja és semmi problémája nem volt ezidáig.

2022. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor inkább elérem újra az achievmenteket. Nem kockáztatok inkább. :D
2022. márc. 8. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tennék hozzá, hogy a Steam Achievement Manager-t én évek óta használom, és még soha semmi gond nem volt belőle. Simán egy program, ami emulálja a játékot, mintha épp azzal játszanál. Az égvilágon semmi illegális nincs benne.
2022. ápr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!