Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok összeségében a...

Mit gondoltok összeségében a Far Cry 4 gyengébb mint a Far Cry 3?

Figyelt kérdés

Történet, játék mechanika stb-stb..


Elvileg a Far Cry 4 next genes játék volt, de nagyon control+v control+c-ra hajaz.



2022. márc. 8. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A környezetet kivéve mindkettő abszolút ugyanolyan. Mész, lősz, felmászol tornyokba hogy lásd a térképet, meghódítod a támaszpontokat, legyőzöd a bossokat, fejlődsz, drogozol, sziklát mászol, megharap a kutya, gyűjtögetsz minden kis szart stb.
2022. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Gyakorlatilag ugyanaz a 2 játék, a 3-ban viszont hangulatosabb a map.
2022. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel teljesen ugyanazok így max az dönthet, hogy kinek melyik környezet tetszik jobban.
2022. márc. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a Far Cry 4 sokkal gyengébb mint a Far Cry 3, és ezt alá is tudom támasztani. Tehát volt szerencsém mindkettőhöz.


A Far Cry 3-at maga a történet is viszi előre, és ez nagyon nagyot dob rajta. Bosszú hadjárat a szemed előtt megölt TESTVÉREDÉRT, a teljes baráti társaságod (ÉS A PÁROD) megmentése, végig aggódsz mindannyiukért, sietsz hogy a lehető leggyorsabban kimenekítsd őket, hogy biztonságban tudd őket, hatalmas a vesztenivalód, a veszély, tehát annyira benned van a játék során hogy végig ösztönöz, menjél, csináljad, mert célod van ami hát eléggé égető... Ha nem leszel jobb rengeteget veszíthetsz. Nagyon jól visz előre, bele lehet élni magunkat rendesen.


A Far Cry 4 meg... Mi is történik ott? Meglátogatod az anyukád régi barátját aki amúgy (!!!!!!) veled tök kedves, és ha a játék elején meg se mozdulsz meg se öl... nem is bánt... konkrétan MEGVENDÉGEL és veled személy szerint ROHADTUL KEDVESEN BÁNIK ÉS BESZÉL... Az hogy a népével gyökér, ahhoz neked KÜLFÖLDIKÉNT mi közöd van? :D Ítéljed el, és menjél haza. Tehát értem hogy a háború rossz meg az elnyomás, de ha te elmennél Iránba, vagy Pakisztánba 1-2 napra, és látnád hogy rossz a helyzet, BEÁLLNÁL KATONÁNAK? :D Na mindegy tehát ehhez nem túl sok kötődése van a játékosnak... Beállsz más háborújába egy olyan földön ahova csak hamvakat szórni mentél 1-2 napra nyaralni.. Konkrétan annyira nem éreztem a motivációt hogy bármit is csináljak hogy az már fájt. Eddig 3x kezdtem bele hogy végig játszam, de annyira érdektelen volt az egész történet hogy mindhárom alkalommal (különböző részeknél) abbahagytam. Végig azt éreztem hogy nekem ehhez az egészhez semmi közöm, sőt, én vagyok a köcsög amiért a velem tök rendesen bánó palit elárulom.


A Far Cry 5 története ehhez képest is sokkal motiválóbb. Tehát hogy katona vagy... rend fenntartani és elszámoltatni mész egy vallási szektát ami ural egy területet. Tehát neked ez a dolgod, a munkád, a hivatásod, azért mész oda mert (nagy) szükség van a beavatkozásra, és kifejezetten téged küldtek. A társaid meghalnak, megtámadnak, és a veszély igenis valós. Az ellenfél is kellően démonizált az elvakult (beteges) vallási fanatizmusával, a célod és kötelességed is teljesen világos, stb.

2022. márc. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!