Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csgo silver 1 rankból van...

Csgo silver 1 rankból van lehetőség kijutni?

Figyelt kérdés

Ledobott, eredetileg S Elite voltam.

Nagy gáz ez a rank, teli van bottal és nem nagyon mutatkoznék ezzel a rankkal, plusz haverral se tudok játszani aki nova 2.

Statisztikáim 16 körösöknél 16/9 18/11 stb szóval lővök, de a toxic semmihez se értő IQ agyhalott csapattársak akik savenél kickelnek a játékot teljesen tönkreteszi.



2022. márc. 14. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Minél több nyert körrel tudsz csak feljebb jutni. Ha nem vagy Prime tag, akkor azzal lehet még növelni az esélyét hogy nem játszol csalókkal vagy idióta kölykökkel.
2022. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3 napja csgozom mentem vagy 30 versengöt és abból 3 win lett kb. Nincs kivel tolni
2022. márc. 14. 14:09
 3/13 A kérdező kommentje:
Mármint úgy 3 napja hogy folyamatban, amúgy 2 éve játszom.
2022. márc. 14. 14:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Próbálj valamilyen tematikus fórumokat vagy chateket találni ahol egymást keresik a játékosok és csapatok, mert így olyanokkal lehet menni akikben van motiváció és komolyan gondolják. Nyilván össze kell szokni és sokat játszani együtt hogy jól menjen, de enélkül nem valószínű hogy ki tudsz törni a helyzetből.

27 vereség már magában mélyen lehúzhatja a statjaidat, amit nem 27 winnel fogsz kiegyenlíteni, hacsak nem sikerül döntő nyereséggel versengőzni ezután (és random játékosokkal nyilván nem fog sikerülni).

2022. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Megpróbálok keresni valakit erre a célra.

2022. márc. 14. 18:02
 6/13 anonim ***** válasza:

3 éve játszok, 430 órám van a játékban, silver 1 vagyok, és így is "mutatkozok".

Nem a legjobb rank, de azért lehet játszani.


Amúgy próbálj állítani az érzékenységeden, hogyha túl gyors vagy lassú.

Tölts le aim trainer játékokat, Steam-en egy ingyenes példa: Aimtastic.

Ne mindig rusholj, próbálj néha kicsit hátrébb maradni.

Okosan költsd a pénzed, szükösebb helyzetekre tartogass.

Nagyjából ennyi a fontosabb tippek.

2022. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi. Most mentem 5 meccset mind win. :D 8 0 1 statokkal

Rengeteget ecozok, sőt én a 2. köröket mindig ecozom. Rusholni gyűlölök csak akkor ha muszáj.

3.60 az egererzekenysegem, aimtastic-ot majd kipróbálom, köszi.

2022. márc. 14. 20:17
 8/13 anonim ***** válasza:

8-as kd-val gyorsan rankupolni fogsz szerintem, nem kell aggódni :D

Nekem kb 1,5 jd-m van, de maradtam silver 1 :(

2022. márc. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem csak a puszta nyerés/vesztés számít a rangnál, mert több tényezőt is figyel. Ha a rangokat egy skála egységeinek képzeled el, és a meccsek eredménye valamekkora ugrást jelent a skálán, akkor minden egyes nyerés vagy vesztés különböző mértékben változtatja meg az aktuális rangodat. Te csak azt látod, hogy épp melyik az aktuális rangod, de a háttérben két rang közötti változás a meccs eredményétől függ. Például sokkal több nyert meccs kell a szintlépéshez, ha tőled gyengébb* csapatot alázol le (abban nincs kihívás, így a játék nem ad rá sok pontot), mintha egy erős* csapat ellen nyernél. Az előbbi esetén például 20 win alatt lépsz szintet, a másik esetén pedig például 12 is elég. (* az ELO pontszámok szerint, nem a meccs statisztika számít csak).
2022. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mar silver 4 vagyok :)
2022. ápr. 2. 05:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!