Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan és hol lehet egy...

Hogyan és hol lehet egy kidolgozott, de (csere miatt) már nem használt Genshin Impact felhasználót eladni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 18. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehol mert az EULA-ba ütközik. Illetve hülye lesz bárki is venni, mivel az eredeti tulaj bármikor visszakérheti support-tól.
2022. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapból mint a legtöbb játékban, úgy a genshinben is tilos a karakter kereskedelem, de én hallottam már olyat, hogy akár eMAG vagy valami hasonló oldalon rákeresett valaki arra hogy "genshin account" és sorra adta be, szóval próbálj neten hasonló kifejezésre keresni
2022. márc. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2022. márc. 18. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan tilos, mivel nem a tiéd, te csak bérled a szolgáltatótól.

Nem hivatalosan apróhirdetési oldalak, ebay és társai, de az 1#nek igaza van abban, egy emaillel meg pár bizonyító dologgal (pl azonos IP-ről lépsz fel stb) elég hamar vissza tudod szerezni, szóval a vásárló oldaláról az is benne van, átverik és bukja a pénzét.

2022. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyébként ez engem is érdekelne, van egy Mona/Xiao/Shenhe(ar39) accom meg még egy Mikos (ar25), esetleg ha kommentek közül van e érdeklődő.

emagon most én is rákerestem, de úgy tűnik leszedték, és nem jártam sikerrel :( kérdező, azóta jutottál valamire?

2022. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!