Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan védenéd meg a bázisodat...

Hogyan védenéd meg a bázisodat a Minecraftban egy olyan szerveren, ahol nincs telek és levédés, hanem szabadon lehet fosztogatni és rombolni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elrejted, esetleg elmész nagyon messzire. Építhetsz bele csapdákat is, bár azok annyira nem érnek sokat.
2022. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nomád életmód. Amúgy mi értelme az ilyen szervernek, ha építesz valamit más meg szétrombolja és odaveszik.
2022. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan, elmegyek 100.000 blokkal odább, ott is a föld alá az egészet, lehetőleg tenger alá, csak tömör blokkot tegyél plafonnak hogy ne látszódjanak a fények.
2022. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A messze építés bizonyos szervereken nem használ pl a 2B2T-t ott vagy nagyon profinak kell lenned vagy nomád életmód
2022. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A legújabb verzióban is látni a játékosok neveit blokkokon keresztül? Évek óta nem játszom a játékkal, de emlékszem én valamikor 2015 előtt, mikor először játszottam vele, valaki egyszerűen lejött egyenes vonalban hozzám a föld alá, mert gondolom látta a nevem.
2022. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Most úgy van, hogy ha crouch-ban vagy (lopakodsz) akkor nem látszik, amúgy igen.
2022. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6 -os köszi. Na ez egy jó nagy hülyeség Survivor módban, akkor nem tudsz elbújni, max elrejteni a házad, és akkor nem látják, ha te nem vagy ott. Az ok, amíg a látótérben van egy játékos, de ha fullosan takarja blokk (nem átlátszó), akkor hülyeség ez, hogy látszik a név. Mindvégig meg nem fog senki lopakodó módban közlekedni.

Ha most kezdenék újra játszani a játékkal, akkor két dolgot tennék minimum. Az egyik, amit egy előttem szóló válaszoló is írt, hogy jó messzire, és föld alá, lehetőleg tenger alá. A másik viszont az, hogy az értékeimet nem ott tárolom, ahol lakom. Oda csakis akkor megyek, ha valamire szükség van, és látom, hogy a közelemben nincs játékos (ha már átlátni a falakon). Tehát lehet neked házad, ahol laksz, de azt lerombolhatják, viszont onnan vezetnék egy titkos járatot egy nagy tárolóhelységhez, ahol viszont ritkán vagyok. Tehát ha észrevesznek, akkor valóban a házamat rombolják inkább szét, de az értékeim jól elszerapálva lennének.

2022. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az értékek tárolására ott az enderchest, nem tudom az benne volt-e mikor te játszottál. Ha megpakolod shulker boxokkal (egy chest méretű tároló, de ha kiültöd akkor az itemek benne maradnak), irtózatos mennyiségű dolgot el tudsz tárolni. Volt, hogy nem is volt szükségem storage systemre, mert minden elfért az enderchestben.
2022. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
messze a spawnolt épits egy föld alatti bázist
2022. márc. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!