Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim Anniversary upgrade...

Skyrim Anniversary upgrade 1.6.323 verzióval kompatibilisek a modok? Hogyan kell ezt az egész modolást elképzelni?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete kezdtem csak el a játékot. Igazából összesen 2 mod érdekelne, a Dragons Keep meg amivel 6 gyereket lehet örökbefogadni, mindkettőnél látom, hogy a Special Editionnel kompatibilis, de nem egyértelmű számomra, hogy akkor az Anniversaryvel is. Néztem véletlenszerűen pár másik modot, egyik sem írta, hogy ezzel kompatibilis lenne, pedig ez a frissítés kb. október-november-december táján lett kiadva. Nem tudom, hogy most akkor a Special edition jó, próbáljam meg azokat, vagy akkor 99% nem működnének a verziómmal?

2022. márc. 19. 17:59
 1/2 007Prof ***** válasza:
Az Anniversary maga egy moddolt játék. Amiket én használtam modokat a specialban, nem töröltem le. Azokra telepítettem rá az anniversaryt,és minden működőképes maradt. Próbálkozz bátran.
2022. márc. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megpróbálom!
2022. márc. 20. 09:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!