Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az assassins's creed játék...

Az assassins's creed játék sorozatnak sikerült behoznia az origins-odyssey-valhalla trioval azt a gyengeséget amit előtte produkált?

Figyelt kérdés

a unity meg a syndicate meg pár játék az utobbi években már rossz volt a játékosok szerint, és ezt sikerült visszahozni ezzel a 3 játékkal?


Én nem tudom kritikusan nézni, mert imádom az összes részt, számomra egyik sem szar, de a kedvencem a 2. Ami talán gyengébb lett olyat nem tudok mondani amiatt mert nagy fan vagyok, ezért kérdezem meg.


2022. márc. 19. 22:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Úgy is lehetne kérdezni hogy ez a 3 játék milyen volt a kritikusok szerint a "jó" részekhez viszonyítva, és tudom hogy van sok toplista, de nem fejtik ki azt amire én vagyok kíváncsi
2022. márc. 19. 22:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Syndicate a kedvencem, AC tipikusan az a játék ahol rengeteget nyom a altba az is, hogy hol játszódik. Második helyen pedig osztozik nálam a Black Flag és az Origins, harmadiknak pedig az Odyssey
2022. márc. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi nem az volt a kérdés hogy mi a kedvenced
2022. márc. 19. 22:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérlek értelmezd előtte az első mondatom is, hogy mire céloztam vele....
2022. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

👍

..

2022. márc. 19. 22:51
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
A valhallával nem, az nem lett olyan jó.
2022. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

A Black Flag, Rogue is nagyon jók voltak.. Ezek a játékok már nem voltak annyira lineárisak mint mondjuk a II-es, vagy a Brotherhood..


Az Origins nagyon jó volt 2017-ben. Sokan mondták is, hogy Witcher 3 copy akkor tudod te is tudod mennyire volt jó :)

2022. márc. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
6# ja a széria legszebb játéka hatalmas bejárható terület jól megírt story ami alaphangon 20 óra ha csak a fő storyra koncentrál
2022. ápr. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Lehet késő már de azért véleményem szerint az origins kifejezetten jó lett. Egy dolog van ami nagyon nem tetszik benne, az pedig, hogy a játék force-ol a sidequestekre is, hogy meglegyen a szinted a main questekhez. Én jobban szeretem először végigvinni a main storyt játékoknál, de itt nem tehettem meg.


Odessy szerintem nem assassins creed, unalmasan hosszú egy harc, unalmasan grindolod a sidequesteket a karakterek bénák, történet gyenge, és csak spartasat játszol ennyi előnye van.


Valhalla sokkal jobb az előző kettőnél játékmechanika tekintetében, viszont itt a main story tele van tolva fillerekkel és uncsi. A vikinges téma nagyszerű de még mindig nem assassins creed.


Az originst elég jól belerakták az assassin világba, szerintem kifejezetten jó játék.

2022. jún. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6# a valhalla nem lett jó? Az egyik legjobb AC story megkockáztatom hogy a witcher 3-al egy ligában van az eddigi legszebb AC játék nem tudom mit akarsz még
2022. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!