Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elden Ringben várható valamiko...

Elden Ringben várható valamikor, hogy javítják az online problémákat?

Figyelt kérdés

(Xbox platform)


Párommal ketten kezdtük el a játékot a "summon" coop segítségével, úgy nagyon tetszett, élvezetes, kihívás de mégis teljesíthető.


Most viszont már kb. másfél hete nem tudunk együtt játszani, mert maximum csak az egyikünk tud online csatlakozni (de leggyakrabban egyikünk se).

1-2 órán keresztül próbál csatlakozni, majd kiírja hogy "failed".

Az internettel semmi gond, minden más játék online multija problémamentesen fut.


Egyrészt egyedül számomra élvezhetetlen, másrészt átverve érzem magam, mert mióta megjelent a játék, az idő több mint felében nem képes teljesíteni azt, amit ígértek és amiért pénzt adtam...

Csalódtam, mikor a múltkori patch-ben se volt szó se erről.


Várható hogy kezdenek valamit a problémával? Van valakinek infója, hogy mikor lesz végre használható?


(+1 kérdés, most nincs előttem a store; meddig és milyen feltételekkel tudom visszakérni a pénzem?)


2022. márc. 21. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha náluk van a gond akkor javítani fogják, ez miatt ne aggód.


A visszatérítés pedig 2 héten bellül HA még nem haladtad meg a 2 óra játékidőt.

2022. márc. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
A játéknak jelenleg nagyobb hibái vannak, mint a summon kérdéskör, várhatsz még egy ideig rá.
2022. márc. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1

2 óra?? Annyi kell, hogy egyáltalán elinduljon...

Ez szomorú. :(


#2

Eddig csak néhány idegesítő bugot találtam, de magasan ez a legrosszabb. :(

2022. márc. 21. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

A láthatatlan ellenfelek (még mindig), a nem működő éledőpontok a bossok közelében amiért néha szó szerint 1 órát kell visszabaktatni a bossig és társai szerintem komolyabbak. A summon amúgy is kényelmi funkció, nem rossz hogy van, de egyedül is ki lehet játszani.


A visszatérítést xboxon nem tudom, de PC-n általában ha 2 héten belül vetted a játékot és 2 óránál kevesebb játékidőd van benne. A Játékidőbe az is beletartozik ha csak simán állsz a főmenüben.

2022. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Igen, 2 óra játékidő alatt kell legyél és kevesebb mint 2 hete kell hogy a birtokodban legyen a játék. Tehát ha már több mint 2 hete megvan, akkor hiába vagy 2 óra alatt(és fordítva). Mind a 2 követelménynek teljesíülnie kell hogy visszatérítsék a pénzed. Amúgy nehogy 2 óra legyen az indulási ideje. Amúgy 2 óra alatt el tudod dönteni hogy tetszik-e vagy sem. Én már 15-20 perc alatt megmondom hogy tetszik-e vagy sem a játék.


Illetve Botos Jeti(#2 válaszoló) jól mondja. Per pillanat az a legkisebb gondjuk hogy mi van a co-op rendszerrel. Mivel az csak "adalék" alapvetően. Alapvetően maga a játék "egyjátékos" lenne, így nyilván előbb annak a hibáit fogják javítani és csak aztán jön a "multi/co-op" része a dolognak.

2022. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze a Mimic Tear-t szinte rögtön nerfelték, mert az élet-halál kérdése volt! A létfontosságú javításokat persze nem erőltetik. Három küldetéssort nem tudok befejezni, mert az NPC nem jelenik meg az adott helyen, vagy nem hajlandó tovább haladni.
2022. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na nehogy má ne, azért a 28 perces speedrun odabaszott nekik :D
2022. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#4

Szerencsére ezekbe nem futottam bele.

Nekem csak olyan volt eddig hogy a boss lebegett a levegőben és/vagy belesüppedt a mapba és a sziklafal belsejéből sebzett, vagy pedig felültem a lóra és ebbe azonnal belehaltam. :DD

Kicsit furcsa, hogy több helyen is bugmentesnek nevezik. :D


#5

Hamar elindul mint program, de utána kell neki 1-3 óra amíg csatlakozni próbál... :(

2022. márc. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!