Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Howrse játékba vannak olyan...

A Howrse játékba vannak olyan játékosok akiket jobb inkább elkerülni ha igen miért?

Figyelt kérdés

#játék #Howrse #Megbízhatatlan játekosok
2022. márc. 25. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Azokkal vigyázz akiknek alacsony a karma pontjuk.
2022. márc. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen téren.

Általánosítani lehet a karmával, de az semmire nem garancia.

Csapatoknál érdemes elkerülni namit és gyurot, elvileg nem 1 csapatnak tettek már be.

Kereskedni meg olyannal érdemes, akit ismersz legalább névről, esetleg régi játékos, jókat hallottál róla..

2022. márc. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2/2 nami nem egyszer tett nekem keresztbe mikor iramolni próbáltam. Kedvességből segitettem kifuttatni a versenyeket ha már belepofátlankodott hogy haladni tudjak de utána ismét megjelent..Már annyira el voltam keseredve mihez kezdjek végül egy másik játékos aki úgymond,, tehetős volt''(tipikus gazdag vipes sok ló sok trófea stb..) már nem tudom hogy hívták mindenesetre segített hogy tudjak én is haladni amiert nagyon hálás vagyok. De vissza térve namira őt annyira nagyon nem lehet elkerülni mert mindig felbukkan és elviszi a versenyeket a nagydijas bokis lovaival.. A karma pontokat értem, de mi van ha az aktuális átverőnek 10 karmája van én meg nem ismerem az illetőt honnan tudom hogy vélhetően csaló?
2022. márc. 26. 09:29
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Versenyeknél nyilván nem lehet elkerülni, de azt ki lehet küszöbölni hogy 1 csapatba kerülsz e vele. Mert ott hallottam már, h kikerült tőle gp meg hasonló sztorik.

Régen Hunhowrse-n (még egy régi játékos csinálta anno,aki már befejezte a játékot) volt ilyen fekete lista, ahol a csalók nevei kint voltak. De persze már nem lenne aktuális a lista.

Onnan tudhatod, hogy más játékostól/akár fb csoportból rosszat hallottál az illetőről.

2022. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Amit kifelejtettem: Versenyeknél általában ő is mint sokan mások automatáznak, így nem is nézik hogy kire neveznek rá. Persze így sokkal gyorsabb a haladás.
2022. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!