Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honfoglaló társasjátékot...

Fárasztó96 kérdése:

Honfoglaló társasjátékot megéri megvenni?

Figyelt kérdés
A netes játék tetszik, gondoltam a papir alapú is jó lenne.

2022. ápr. 1. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem. Ezer jobb társasra lehet pénzt szánni, a honfoglaló online jobb.
2022. ápr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2022. ápr. 1. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

A Honfoglalót kifejezetten online játékra fejlesztették ki.

Egy papír alapú verzióhoz állandóan új kiegészítőket kellene venni, hogy frissüljön új kérdésekkel, különben három játszma után dobhatnád ki. Kábé ugyanaz a baj lenne vele, mint a kártya alapú szabadulószobákkal: ha már úgyis tudod a helyes válaszokat, nem kihívás többé, kizárólag a szerencse döntene.


Dobozos, papír alapú játékokból inkább a stratégiai, pakliépítős vagy lapkalehelyezős, kis random-faktorú, akár 5-6 személyes játékokat érdemes kipróbálni. Ha nem tudod, melyik lenne érdemes, előbb menj el néhány társasjátékos klubba, és próbáld ki, hogy melyik tetszik.

2022. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vidéken nem találni ilyen klubbot... Ezért kérdeztem. Köszi attól a választ! ;) (Gazdálkodj okosan!-ban mindig csödbe megyek, miután megveszem az autót, pedig tudom, hogy ott bukom el, és mégis mindig rászaladok arra a bakira)
2022. ápr. 1. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Merre laksz vidéken? Lehet tudok klubbot a közeledben.


Egyébként szerintem bőven több van benne, mint három játék. Kvíz típusú játékokból én nem nagyon tudok jobbat.

Persze más kaliberű játékokból viszont százat is.

2022. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bácsalmáson élek (Baja 37km, Kiskunhalas 44km)
2022. ápr. 1. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt néhány kvízes társasjátékom, de két dolog jelentett problémát velük kapcsolatban: 1. összeszedni a társaságot, hogy leüljünk egyet játszani (egyedül nem lehet), 2. félre érdemes rakni a már ismert kérdéseket, de mivel ezek száma véges, előbb-utóbb elfogynak. Márpedig úgy játszani, hogy a társaság egyik fele ismeri a válaszokat, nem fair belefogni és megöli a játékot.


Szerintem a kvíz online játszva jó. Ha a Honfoglaló tetszett és nem elég az ott kapott kvízből, próbáld ki a kvízlabirintust is: https://www.kvizlabirintus.hu

2022. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!