Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki megmondaná mit csinál...

Valaki megmondaná mit csinál a mojangxd?

Figyelt kérdés

Szóval a Minecraft ügyében egy kicsit lemaradtam. Kedves játék nekem, de az 1.16os verziónál megakadtam. Most meg azt látom hogy tervezik az 1.18at aztán elkészítik az 1.19et. kicsit össze kavarodtam, tlauncherbol meg nem sokat értek.


Valaki elmagyarázná hogy most melyik verzió végleges, melyiket fejlesztik, mi jött be, stb..


Élőlre is köszönöm



2022. ápr. 3. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan fejlesztik. Nincs végleges verzió, mert mindig jönneek az új frissítések. A jelenlegi legfrissebb verzió az az 1.18.2, de ezután is jöttek ki snapshotok és valamikor ezek utan majd jön az 1.19
2022. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tudom hogy nincsen fix verzió, régóta játszom.

A mostani 1.18ba mi került be?

2022. ápr. 3. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

1. A Minecraftot már rég megvette a microsoft, úgy 5 éve, szóval a Microsoft csinálja jól.

2. Jó lenne tudni melyik platformról van szó, mert van mobilos, konzolos (bedrock edition), van Java-s stb.

Ha az érdekel mik az újdonságok, keress rá neten mert ide kisregényt írni felesleges.

[link]

Jelenleg 1.18 van, az 1.19 meg majd jön.

2022. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
3# a tlauncher-ből szerintem egyértelmű hogy gépre azon belül java-ra gondolt
2022. ápr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!