Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A TheVR és Nessaj twitch...

A TheVR és Nessaj twitch csatornáján miért nem maradnak visszanézhetőek a videók?

Figyelt kérdés
Miért csak a youtube vod csatornán lehet visszanézni őket? Másoknál a twitchen is megmarad.

2022. ápr. 9. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mert van vod csatorna ahol vissza lehet nézni, bár én nem nézem őket, de tudok róla.
2022. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ja és twichen is vissza nézhető de csak egy kevés ideig, ugyan úgy ahogy a többi csatornánál.
2022. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát több mást is követek, de náluk hónapokra visszamenőleg is kinn vannak még videók.


Meg Csontitól hallottam olyat is, hogy kiteszi highlightba és akkor örökre fenn marad vagy valami ilyesmi.

2022. ápr. 9. 20:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy az zavar a vod csatornában, hogy a twitches kommenteket nem lehet visszanézni és ott van sok poén.
2022. ápr. 9. 20:19
 5/7 anonim válasza:
100%
A Copyright-tól félnek gondolom, hogy letiltja a Twich őket egy kis zenéért, de ahogy írták erre van a VOD. Az igaz, hogy nem lehet a chatet visszanézni sajnos, de ez van
2022. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy a VR megcsinálta régebben, például a Diablo 1-es streamnél, hogy kisebb képen ment a játék és mellette volt chat. Így megmaradt youtubeon is. De már sajnos ezt nem teszik meg.
2022. ápr. 9. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Én utálom látni a chat kommenteket. Egyszerűen zavar, amikor a képre kiteszik. Nagyon zavaró, mert nem akarom látni miket írnak.
2022. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!