Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem elnevezni egy Pokémon-t...

Balázs Szeles kérdése:

Nem elnevezni egy Pokémon-t tényleg olyan, mintha a kutya kutyának lenne elnevezve?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a fajtanevén szokták hívni őket, tehát olyan mintha egy kutyát Pulinak hívnának.
2022. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ménkűpocok uccu neki!!! :D
2022. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Villámpatkánynak ismerem, amit a 2-es írt, viszont Flash az Igazság Ligájából ő Ménkű :)


Egyébként, nem értem pontosan a kérdést, de ha jól veszem ki,akkor erre "Igen" a válasz. :):)

2022. ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Krisipoke ***** válasza:
100%

Alapvetően igen, viszont a sorozatban, mangában, és játékokban nyilván azért nem nevezik el őket a legtöbb esetben a szereplők, hogy egyértelműbb legyen, milyen lényről is van szó, és mindenki jobban megjegyezze őket. Ha mondjuk Ash Pikachuját Józsinak hívnák, akkor az emberek jelentős része úgy emlegetné az egész fajt, hogy a Józsi.

Viszont a játékokban nem véletlenül engedik, hogy elnevezd őket. Tudják, hogy sokan alapvetően szeretik elnevezni a kisállataikat (és hasonlókat), meg aztán megerősíti a kötődést is, a játékost is jobban be tudja így szippantani a világ, jobban bele tudja élni magát.

2022. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit OFF de most pénteken lesz délután 5-kor Pikachu film a Film+ csatornán ha valakit érdekelne. :)
2022. ápr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok Pokémon-fan, de Gengart azért szeretem :)


Emlékszem egypár részre az animéből, melyekben a pokémonoknak volt nevük. Lillie alolai Vulpixét Snowy-nak hívják. És volt egy pokémon, akit úgy hívtak, hogy Nebby. Őbelőle Solgaleo lett.

2022. máj. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!