Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen konzolt ajánlotok?

Milyen konzolt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat vagyok itthon mit ajánlotok milyen konzolt vegyek?

Gyerek és tini koromban csak számítógépen játszottam, ps vagy xboxom sosem volt így tényleg nem tudom milyen konzol lenne jó nekem. Ps, wii, nintendo, xbox? Nem túl fontosak a komoly játékok én a marioval is ellennék, melyik lenne a legjobb mikhez vannak jó játékok? Grafika és fontos, hogy minél szebb legyen tv-n



2022. ápr. 10. 13:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ami így játék eszembe jut: mario és civilization VI ezeknek pl. melyik konzolon a legjobb a grafikájuk tv-n?
2022. ápr. 10. 14:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Mario Nintendo exkluzív, tehát ha azt szeretnéd, akkor Nintendo. A Nintendo gépei alapvenően kisebb teljesítményűek, így ha a grafika mint tényező is fontos, akkor ez kilőve. PS vagy Xbox esetében nincs Mario, de szép a grafika. Jó játékok mindegyikre vannak, amelyik gép exkluzív címei érdekelnek, azt válaszd. Civ6 PS4-re és Xbox One-ra is megjelent.
2022. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor lehet végül a nintendo lesz mert túl nagy gamer nem vagyok
2022. ápr. 10. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lebeszélni akarlak, mert a Mario játékok nagyon jók, de minden konzolra vannak átlagjátékosoknak szánt játékok.

https://www.youtube.com/watch?v=uNALoPGaGoo

2022. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vegyél Nintendo Switch-et, ez használható hagyományos TVre köthető konzolként és hordozható komzolként is (van egy kis 6"os kikelzője).


Másik lehetőség, ha régebbi (10+ éves) játékokkal is elvagy, hogy veszel egy MiniPCt, amin egyrészt emulátoros játékokkal játszol (Nintendo Wii, N64, Gamecube és mindenféle más emulator, amit elbír a gép), másrészt régebbi PC játékokkal.

Vagy veszel egy komolyabb PCt, akár videokártya nélkül is játszhatsz alacsonyabb beállításokon komolyabb játékokkal, ha olyan AMD Ryzen procival veszed, amiben van integrált Radeon Vega GPU. A Ryzen5 5600G-t ajánlom, most az a legjobb ár-érték arányú processzor ebből a szempontból, még olyan új játékok is játszhatóak az integrált gpuján, mint pl az Elden Ring, alacsonyabb felbontáson a PCre nemrég kiadott God of War is.

Komolyabb videokártyával pedig fejlesztheted majd idővel a gépet.

2022. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!