Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játékmenet szempontból melyik...

Játékmenet szempontból melyik a legjobb/kifinomultabb Mass effect?

Figyelt kérdés

Életemben először játszok a Mass effect játékokkal, gamepass-os Legendary editiont játszom, jelenleg a harmadik játék elején tartok. És elég nagy változások vannak játékmenet szempontból a részek között. Eddig szerintem a harmadik a legélvezetesebb. Andromédát nem ismerem.

Spoilereket kérlek ne írjatok, történetnet nincs köze a kérdésemhez.



2022. ápr. 11. 04:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A combat system egyértelműen a harmadik részre lett a legkiforrottabb, ugyanakkor a játék RPG aspektusai sokat gyengültek az első részt követően. Számomra a ME1 marad a kedvenc, az equipment modok, a színesebb RPG elemek miatt, és mindemellett a sztori és az általános atmoszféra szerintem ott volt a csúcson. Kicsit kiforratlan, clunky, de szerintem több szeretet van benne, mint a folytatásaiban.
2022. ápr. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális, használható irányítást akarsz, akkor a 3., ha sztori akkor az első.
2022. ápr. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha végigvitted a trilógiát, mindenképpen érdemes kipróbálnod az Andromeda-t is. Nem egy világmegváltó játék, de mint spin-off, simán megállja a helyét, ráadásul akciósan pár euróért dobálja a Steam. Bár sok szempontból elbújhat az első három rész mögött, a harcrendszere a legjobb az összes rész között (nekem a történet, hangulat és a főszereplő is tetszett).
2022. ápr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tervben van, de a gamepass ultimate is tartalmazza.
2022. ápr. 11. 08:21
 5/5 A kérdező kommentje:

Épp ma fejeztem be a harmadik részét. Most kicsit üresnek és céltalannak érzem magam.

Engem a harmadik rész szippantott be a legjobban, de az első kettőre is nagyon jó visszaemlékezni. Mintha tényleg részese lettem volna a történetnek, hihetetlen élmény volt ez a trilógia. Bár a vége elég lehangoló volt.

Egy évig nem játszottam ezelőtt semmivel, de ez most bebizonyította nekem, hogy azért még van értelme játszani.

Lehet később elkezdem az Andromédát is, de kicsit pihentetni kell ezt a világot most.

2022. ápr. 22. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!