Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell játszani a Five...

Hogy kell játszani a Five Nights At Freddie’s-t?

Figyelt kérdés
Sose értettem, hiába nézem a kamerákat, veszem fel azt a maszkot vagy mi mindig megijeszt a végén, de akkor is ha semmit nem csinálok. Valaki megtenné nekem hogy elmagyarázza mit kéne csinálni, mi a játék lényege?

#játék #horror #ijesztés #five nights at freddies
2022. ápr. 11. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:

*Five Nights At Freddy’s

bocsánat

2022. ápr. 11. 18:33
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval pl most is játszottam vele (fnaf3) és a nyúl ott állt az ajtóban már egy ideje, de nem tudom mit kell vele csinálni. Csak én vagyok ilyen béna, hogy nem tudom hogy működik ez a játék?
2022. ápr. 11. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem be kell zárni az ajtót akkor?
2022. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De azt hogy? Annyit tudok, hogy megnézem a kamerákat meg ilyenek, 2-ben felvenni a maszkot, plusz tudom hogy spaceszel lehet világítani, de az ajtót becsukni hogy kell? Lehet reménytelen vagyok:(
2022. ápr. 12. 00:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok nagy játékos csak régen párszor játsozttam vele és lehet nem is ezzel a résszel, de ott az ajtó mellett volt egy kapcsoló amivel le lehetett zárni x időre az ajtót.
2022. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ezer éve az ötödikes info órákról nekem is ez rémlik, de nem tudom melyik rész lehetett, mert most én egyikben se láttam kapcsolót
2022. ápr. 12. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz yutube on végigjátszásokat ha még mindig érdekel.
2022. máj. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!