Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen verseny rubik kockát...

Milyen verseny rubik kockát vegyek?

Figyelt kérdés

Most van jelenleg egy Gan 356 Air-om, de ez kezd már elkopni. Szétszedtem, megmostam, majd be is szilikonoztam, de a forgása nem igazán javult sokat. Szeretnék venni egy másik Gan kockát, ti melyiket ajánlanátok (10-15k Ft között)?


Emellett miért jó, ha egy kockában van rugó, vagy mágnes?

Válaszokat előre köszönöm!



2022. ápr. 14. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A gan airben is van rugó. Attól van corner cuttingja a kockának. Ha egy kockában nincs rugó, általában borzalmas a forgása és lehetetlen olyan gyorsan tekerni.

A mágneses annyival jobb, hogy kisebb lesz a súrlódás a magban, ami miatt elméletileg még gyorsabban lehet telerni, miközben stabil marad.

Bármelyik modern kockát megveheted, ugyanolyan jók. Az más kérdés, hogy érzésre nagyon különbözőek léteznek, azaz érdemes olyat venni, ami neked kényelmes és megszoktad. Azaz érdemes GAN márkánál maradnod, hacsak nem akarsz kipróbálni egy másik stílust.

2022. ápr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gan 356 X vagy XS
2022. ápr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2022. ápr. 14. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek a speedcubeshop-on elég olcsók. De a Valk 3 Elite-et is szokták javasolni.
2022. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha arról az oldalról rendelek, akkor kb mennyi idő mire megérkezik?
2022. ápr. 14. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szállítmányozó cégtől függ. Olvasd el a szállítmányozásról szóló oldalukat.
2022. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!