Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The last of us 2öt alig várom...

The last of us 2öt alig várom hogy kijátszam, de depis, lelkisebb fazon vagyok, félek megviselne. Ajánlott?

Figyelt kérdés
Alig vartam a jatekot, de felek erzelmileg megviselne viszont a legtobb ember imadja.

2022. ápr. 15. 20:47
A kérdező szavazást indított:
Vedd meg, nem lesz gond
Összességében olyan mint a többi játék semmivel sem depressziosabb
Ne vedd meg, felkavarja az érzelmeket és depreszio veszély
8 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Én végigjátszottam, és zseniális játéknak tartom, de soha többé nem akarom elindítani sem, annyira megviselt (44 éves, nem ijedős, nem lelkizős férfi vagyok).


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__11492705..

2022. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Mindenféle szpojler nélkül a játék remek, és amilyen keretbe tették, úgyértve a kezdés és a vége. Van benne egy mondat, ami annyira erős, hogy én megkönnyeztem férfi létemre.
2022. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nézőpont kérdése. Lehet depresszív is.


DE!


Egy valamit nagyon jól bemutat és TANÍT: azt, hogy az éremnek 2 oldala van és mindenki könnyen ítélkezik, míg nem ismeri a másik fél életét/történetét. A játék végére képes leszel szinte megszeretni egy totálisan ellenszenves karaktert, pedig semmi sem történik, csupán megismered az életútját, hogy mit miért tesz. Ez pedig óriási húzás a mai világban, ahol mindenki azt gondolja, az ő problémája a legnagyobb és amúgy mindenki hülye, csak ő maga tud bármit is az életről.

2022. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Az a jó benne hogy megvisel érzelmileg :D mondhatni katartikus
2022. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1es.


Az kemeny. Akkor az en esetemben nem ajanlott?


Attol felek engem megviselne erzelileg, es lelkileg.



Viszont egy ekkora jatekrol maradjak le?

2022. ápr. 16. 00:23
 6/9 anonim válasza:
52%
Ha felsz tole hogy megvisel, szerintem hagyd ki. Nezz egy walktrough-t ha kivancsi vagy, az biztos kevesbe ut akkorat bar en azon is elbogtem magam tobbszor is. :)
2023. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: A kérdés kiírása óta eltelt 9 hónap alatt már valószínűleg sikerült eldöntenie, hogy kipróbálja-e...
2023. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
#7: Tudom, nem feltetlenul a kerdezonek probaltam segiteni mert nagyon valoszinu hogy eldontotte mar. Hanem aki hasonlo helyzetben van mint a kerdezo, es esetleg kivancsi ra.
2023. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb a storeba 3000 forint volt akciósan így már bűn kihagyni
2023. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!