Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jason Momoa lesz a minecraft...

Jason Momoa lesz a minecraft film főhőse. Örültök neki?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Két dolog nem érdekel kicsit sem: Jason Momoa és a Minecraft. De így együtt viszont tűkön ülve várom, legalább tízszer fogom megnézni moziban és minden streamingen előfizetek rá, ahova fel fog kerülni. Ja, nem...így sem érdekel az egész.
2022. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Nem vagyok agresszív, nem biszem hogy bármi olyat írtam volna. Ahhoz szolt, akinek bármi köze is van valamelyikhez, neked nyilvánvalóan nincs.

Sosem értettem miért szólnak hozzá az emberek valamihez, mikor semmit nem rudnak hozzáadni. Kb olyan szint, minthogy kiírod facebookra, hogy milyet sz@rtál aznap. Senkit nem érdekel

2022. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem,mert kockatestű lesz.Eredetiben jobb a pasi.
2022. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
#4 A kérdés úgy szólt, örülünk-e neki hogy Momoa lesz a Minecraft film "főhőse" (főszereplője). A "Nem, mert egyik sem érdekel" valid válasz erre. Te meg dobj be egy Xanaxot.
2022. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Leszarom Momoa ezt a kutyát.
2022. szept. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!