Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher 3-ban honnan tudom,...

A Witcher 3-ban honnan tudom, hogy hol érhető el új küldetés? A menü/UI lag-ra van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Én most kezdtem a játékot.

Sokan írták, hogy több száz óra után is találtak új Questeket.

Na most ezek ugye a falvak, városok főterén elérhetők, ahová kiragasztgatják az új megbízásokat.

Már jártam úgy, hogy a térkép nem mutatta, de visszatérve az egyik ilyen táblához, volt rajta új küldetés.

Azt akarom kérdezni, hogy így mindet mindig meg kell látogatni, mert nem tudni, hogy éppen melyiknél bukkan fel új quest?


A másik kérdésem pedig, hogy én PC-n játszom (Ryzen 5 3600, 2070). A játék nem akad, de olyan gondom van, hogy a menüben való böngészés és a térképen való navigálás eléggé laggol, néhol darabos, nem olyan fluid, mint bármely más játékban, szóval kicsit zavaró. Ez mitől lehet? Van rá valami megoldás? Steam-en játszom.



2022. ápr. 19. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%
winf.s 11 rendszer van gépeden? Mennyi ramod van?
2022. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Winfofs 10. 32GB DDR4 3200
2022. ápr. 19. 21:44
 3/20 A kérdező kommentje:
Inkább úgy érzékelem, mintha a menü meg az egész interface 30FPS-sel menne, főleg, ha a térképen mozgok. Na meg idő, mire betölti, az egyes menük sem olyan fluidak érzésre. Lehet, hogy a játék ilyen, amilyen, de Rivatuner szerint 60FPS minden. Csak kicsit olyan érzésem van, mint amikor 2003-ban Diablo 2-ztem ismerősnél egy akkori konfigon. Nincs klasszikus értelemben vett, szemmel látható lag, akadás, csak nem tudtam máshogy leírni azt, hogy egyszerű menüpontoknak zavaróan sok a betöltési idejük. Maga a játék jó és ott minden oké. Hallottam még olyat is, hogy amikor az inventory meg lesz pakolva, akkor aztán még durvább (redditen). SSD-re van téve..
2022. ápr. 19. 21:55
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... Nekem gyengébb gépemen nincs gond a játékkal. Nekem is Steam-es GOTY van meg. Mikor volt utoljára kipucolva,pasztázva,stb a géped? Minden driver friss? Rendszergazdai jogokkal futtatod?
2022. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Na már most az alap probléma azzal van hogy a játék ki..ott bugos úgy alapjába véve. Volt hogy a fő küldetést nem tudtam végig csinálni, mert ezt-azt nem mutatott a játék, érdemes újra indítani ha valami nem stimmel a játékkal, ez megszokta oldani a problémát..bár nem 100% os végig játszás miatt játszottam a játékkal, de egyébként meg lehetetlen kb nem új mellék küldetést találni, max ha bugol a játék.


A gépednek nem igazán van köze ehhez az egészhez.

2022. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem rendszergazdai jogokkal futtatom és igen, minden friss és 60 fok alatt van minden. Más játékokkal nincs gondom és ezzel is kezdek kibékülni inkább.


A quest-es dologról tudtok valamit? Tehát nem fogja jelezni, hogy itt és itt ebben a városban elérhető új?

2022. ápr. 19. 22:13
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak azért furcsa ez nekem, mert graf. beállítástól és felbontástól függetlenül, a menüben nincs semmi féle 3D render vagy iszonyat nagy felbontású elem és mégis látszik, hogy egérrel vagy kontrollerrel kattintva nem azonnal történik semmi és hiába jelez 60FPS-t, ha látszik, hogy 30-cal történik. Egy sima lapozás, böngészés a képességek között.
2022. ápr. 19. 22:16
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nálad vagy valami hardware/software probléma lesz. Mint mondtam nálam gyengébb gépemmel(főleg vga-ban gyengébb) nincsenek ilyen gondjaim. Mondjuk én win7-et használok és nem 10-11et ahova a játék optimalizáltsága, hát khmmm... olyan amilyen.
2022. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A menü működése nálam is kicsit.. lomha. Elég idegesítő, de én úgy tapasztaltam, hogy ez egyszerűen a játék hibája.
2022. ápr. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amúgy egyszerű: Ha Steames kapcsold be az FPS kijelzést és nézd meg menü alatt mennyi az FPS, lehet téynleg oylankor le van fogva pl 30 körülre valamiért.
2022. ápr. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!