Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet az alábbi Flash-j...

Csicsky kérdése:

Hogyan lehet az alábbi Flash-játékokat játszani?

Figyelt kérdés

A First Escape Games oldalán található Flash Player játékok a Flash Player letiltása után már nem játszhatók. Ezekről lenne szó:

[link]

ill. ez a játék kezdőképe (más játékok nem érdekelnek, csak ezek):

[link]

A kérdésem az lenne, hogy sikerült-e valakinek erre megoldást találnia? Ha igen, milyen módon oldotta meg, hogy játszani tudja őket?

Megjegyzés: A Google Chrome-be telepítettem a Ruffle emulátor és a SuperNova SWF Enabler bővítményeket, de ezek közül egyik sem segített.



2022. ápr. 21. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
A Flash player már nem használható. Kiment a divatból mint a win7 támogatása. Szóval minden Flash alapú játéknak reszeltek. Hacsak nem tudod letölteni és futtatni k-lite vagy VLC-ben ahogy a régi(10-15+ éves) flash-eket lehetett. Máskülönben felejtős.
2022. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Amelyiket le tudom tölteni a PC-re SWF kiterjesztésű fájl formájában, azzal már nincs gond, mert ezt meg tudom nyitni az Adobe Flash Player 12 nevű alkalmazással, amit innen lehet letölteni:

[link]

A kérdésben belinkelt oldalról nem lehet őket SWF fájlként letölteni.

2022. ápr. 21. 11:49
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig simán le lehet tölteni az .swf file-t arról az oldalról.
2022. ápr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Többféle letöltő programmal is le tudtam tölteni az említett .swf fájlokat (Video DownloadHelper, One-click Dowloader).
2022. ápr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Még az sem kell hozzá. Megnyitod a konzolt F12-vel, megkeresed a .swf linkjét a kódban és simán letöltöd.
2022. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hiába próbálkoztam, nem sikerült megtalálnom az .swf fájlt, pedig ez jó megoldás lenne. Ha leírnád lépésről lépésre, nagyon megköszönném.
2022. ápr. 21. 14:09
 7/15 anonim ***** válasza:

1. F12

2. CTRL+F: "swf"

3. Végig keresed, lesz egy link, ami maga az swf file.

4. Amikor megvann maga a .swf file linkje, arra duplaklikk

5. CTRL+C

6. CTRL+T új tab

7. CTRL+V és szépen letölti

2022. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
kongregate-n van supernova player. azzal is sok flash játékot emg tudsz nyitni.
2022. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hozzá kell adnia böngészőhöz, telepités után
2022. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A Google Chrome böngészőbe telepítettem a Ruffle emulátor és a SuperNova SWF Enabler bővítményeket, de ezek közül egyik sem segített a kérdésben belinkelt oldal esetében. Mindkettőt külön kipróbáltam.
2022. ápr. 22. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!