Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb befejezése a Mass effect 3-nak?

Figyelt kérdés

Elméletileg a legjobb befejezése az amikor Shepard életben marad. De viszont a gépek meghalnak. Ami lehet jó is, mert a Catalyst szerint a gépek előbb vagy utóbb mindig háborúznak az organikusok ellen. De rossz is, mert az összes Geth és EDI is meghal.

Szerintem az a legjobb mikor Shepard átveszi az irányítást a Reaper-ek felett.

Aztán ott van még az egyesítés és a ciklus folytatás is. Na meg a gépek elpusztítása úgy is, hogy Shepard meghal.


Szerintetek melyik a legjobb?



2022. ápr. 22. 11:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez kimaradt: azért tartom az irányítást a legjobb befejezésnek, mert abban mindenki életben marad, még Shepard is bizonyos értelemben.
2022. ápr. 22. 11:13
 2/5 anonim ***** válasza:

VAN olyan befejezés, amiben Shepard életben marad? A kimaxolt Military Strength után járó "fellélegzés a romok alatt" jelenet szerintem semmit sem jelent.

Amúgy mindegyik befejezés borzalmas, mondom ezt hatalmas ME1-2 rajongóként.

2022. ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem abban egyértelműen életben marad.
2022. ápr. 22. 19:26
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
100%

@3: nem maradhat életben. A destroy end esetében minden szintetikus elpusztul -és mint tudjuk a ME2-ből, Shepard is részben az...

Csak abban az esetben élheti túl, ha a Catalyst által felkínált egyik lehetőséggel sem él.

Vagy ha egy mindenki számára megfelelő befejezést akarsz, akkor ott van a MEHEM (Mass Effect Happy Ending Mod), ahol nem jelenik meg a gyerek, hanem a Szövetség terveinek megfelelően a Crucible megsemmisíti a reapereket anélkül, hogy mellékhatásként mások is elpusztulnának - de ha ezt telepíted, az tönkreteszi az Omega DLC-t...

2022. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szerintem sincs tökéletes választás. Az elsö végigjátszáskor választottam a synthesist, amit utólag nagyon bántam, szóval az egészet végigjátszottam elölröl. Szintézis esetében nem létezne egyéni szabadságjog. Mármint én ezt úgy képzelem el, hogy ha félig olyanok lennénk mint pl a gethek, akkor valamilyen szinten össze lennénk kapcsolódva egységként, ami szerintem baromi fura lenne, és az már nem lenne normális élet.

A controlt sosem választottam, szerintem veszélyes egy ember kezébe adni az irányítást, mégha az Shepard is.

A destroy ending talán az, amellyel ki tudok békülni, hisz az egész játék alatt ez a célom, hogy elpusztítsam a reapereket. Bár ilyenkor mindig abba gondolok bele, hogy az emberek sosem tanulnak a hibáikból, úgyhogy az egész valamikor kezdödne elölröl. Minden esetre ez a vég az, ahol Shepard túlél. (Legalábbis az én fejemben a sztori így folytatódna.) Illetve ha jól emlékszem a kissrác is csak annyit mond, hogy lehet, hogy meghal, és nem azt hogy a biztos halál vár rá, ha a destroyt választja.

A ciklus folytatásához is volt egyszer szerencsém, amikor meguntam, hogy a kissrác csak beszél, és beszél, de magamtól nem választanám, hisz nincs értelme.

Szerintem az egész sztorit ezzel a kisgyerekkel rontották el. Baromi gagyi lett a vége. Szerintem az Illusive manböl se kellett volna fögonoszt csinálni. A végére teljesen elrontották az amúgy nagyon jó karakterét azzal, hogy egy kiszámíthatatlan félörültet csináltak belöle, pedig ME2ben még teljesen más volt. Mind ezt mondom úgy, hogy hatalmas ME fan vagyok.

2022. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!