Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem szereti visszahallan...

Miért nem szereti visszahallani az ember a hangját?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 23. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem. :)
2022. ápr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
88%
Mert felvételről fixre màshogy hangzik, mint amit belülről hallgatva megszoktàl.
2022. ápr. 23. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
mert belülről teljesen más. Az én esetemben pedig rettentő furcsa mert vidéki tájszólással beszélek, amit magamtól nem érzékelek de felvételről hallva atya úr isten
2022. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én nem szeretem kimondva sem hallani a hangom, sem felvételről. Olyan, mindig, mintha rádióból beszélnék. Meg olyan gépies, halk. Nagyon xar. Bárcsak kaptam volna egy normálisabb hangot. Szoktam gyakorolni magamban, más hangon próbálok beszélni, javítani a hangon. De ugyanolyan tré
2022. ápr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ember a saját hangját belülről hallja, az összes csontja és az egész teste rezgésén keresztül, teljesen más élmény mint egy kívülről jött hangot hallani. És mivel ezt szoktuk meg, mindig meglepetést okoz még akár egy nagyon jó minőségű felvételről is hallani a saját hangunkat.
2022. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

"az ember"

Szerintem rengeteg énekes és még mások is szeretik visszahallani a hangjukat.

2022. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is se
2022. ápr. 25. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Valamikor jártam szavalóversenyekre. A kollégiumi nevelőnk (akkor kb. 40-45 éves volt) egykor színész volt. Ő készített fel minket a versenyekre. Mindegyikünk hangját magnószalagra vette és visszahallgattuk, javíítottunk a hangsúlyon.

Én is meglepődtem, hogy egészen más a hangom, mint ahogy hallom, ha beszélek valakivel.

Én szívesen vettem, hogy visszahallottam, ezért a kérdésre érdemben nem tudok válaszolni.

2022. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert furának hat, pedig ha jól tudom a visszahallgatott az eredeti hangunk. Amit saját hangra hallunk valósidőben beszéd közben, az a koponya rezgése miatt módosul, és azt szokjuk meg sajátnak, pedig elvileg az a furább, a kevésbé igazi.
2022. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!