Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Írnátok olyan játékokat...

Írnátok olyan játékokat amiket egy gépről ketten (akár többen) tudnánk játszani?

Figyelt kérdés

Ha lehet inkább ingyenes, vagy olcsóbb.

Például Airconsole-on szoktunk játszani, hasonló alkalmazás/oldal is jó lenne és persze különálló játék.



2022. ápr. 26. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Fortnite
2022. ápr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja... és a Fortnite-et ki se próbáljátok. Nagyon gagyi PUBG és COD koppintás mese animációval és csupa kis 9-12 évesekkel vannak tele a szerverek. Egyszer kipróbáltam (még jó pár éve) és meg is bántam!
2022. ápr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ibb&obb

battleblock theater


Meg úgy általánosságban

[link]

Lovers in a Dangerous Spacetime.

Overcooked 2.

Screencheat.

Don't Starve Together.

Split/Second.

Sonic Adventure 2.

Guacamelee 2.

Gears of War 4.

2022. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamiért eltűnt a #2-es válaszom előtt írt válaszom, úgy hogy leírom újra. Remélem most meg is marad.

Tehát:

Én így véletlenszerűen azokat a játékokat tudom neked ajánlani, amikkel mi is szoktunk játszani a lakótársammal:

Minecraft (TLuncher-ről)

MesterMC

Diablo 2

Counter Strike 1.6

Trackamnia Nation

League of Legends

F1 Challenge

Need for Speed World

Valorant


De ha írsz konkrétumot, hogy milyen jellegű/stílusú/műfajú játékkal szeretnétek játszani, lehet, hogy tudok mást is írni.

2022. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!