Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Quake 4 című játékhoz...

A Quake 4 című játékhoz mondanátok nekem MŰKÖDŐ, TELJESEN JÓ cd kulcsot (nem eredeti)?

Figyelt kérdés

a játék nem eredeti most szedtem le, és amikor beindítom a játékot betölt meg minden és bejön a játék de kér egy cd key-t. nem ilyet mint például ez hogy:

9KI7-KF6J-GAS3-MAET-T76Z

mert nem ilyen 5 szakaszból álló kell kötőjelekkel, hanem folyamatos, kötőjel nélkül és max asszem 20 karaktert enged meg. léccives segítsetek nagyon kéne S.O.S.(ja és a menü bejövetele előtt írja ki ezt) ja és ne írjátok hogy vegyem meg meg mittudomén stb stb, hanem értelmes választ kérek kérdésemre pls segíts


2010. szept. 16. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted itt gyorsabban fogsz választ kapni, mint megnézni a serials.ws-en???
2010. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rk7n-m9wr-pkjw-7kmm-d99r.

pedig működnie kell.

2010. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már megvan de nem mondom meg! (nem 5 vagy 4 szakaszbol állo kell kötöjellel hanem folyamatos pl. 9we453uhs654jkfdnx3 ilyen kellett volna de már megvan)
2010. szept. 21. 17:46
 4/5 anonim válasza:

Szia

Nekem is ugyan ez a problémán szóval ha meg adnád azt a kódot ami neked bevált akkor megköszönném.

2011. dec. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tudod mit akkor tartsad magadnak meg, én ezzel a kóddal mentem át, 9TFPTXCGXFMMXXR99DGT. ez bisztos jó.
2013. jún. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!