Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet ennek a játéknak a neve?

Mi lehet ennek a játéknak a neve?

Figyelt kérdés
Régen játszottam vele gépen. Második világháborús FPS volt, amiben egy szövetséges katona szerepébe bujtunk. A tutorial részében volt hogy lopakodni kellett egy tanya körül, pl eldobott pénzzel kellett elcsalni az ellenfeleket. Ott volt még hogy valami altató/mérgező gázzal kellett elintézni két német katonát. Volt egy másik küldetés is ahol meg egy kikötőben télen kellett lelőni egy német tisztet aki ha elmenekült akkor game over volt. Még ilyen korai FPS lehetett egyszerű grafikával. Hasonlított agrafika a Return to castle wolfenstein-hez. Volt benne több fegyver is, pl pisztoly, kés, fojtódrót... Asszem a demójával játszottam abban ez a két pálya volt benne.
2022. ápr. 28. 19:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg talán az rémlik, hogy az origo szoftverbázisról szedtem volna le.
2022. ápr. 28. 19:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte 100% h a Commandos Strike Force volt.
2022. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez volt az 😊
2022. ápr. 28. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!