Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csgo cheatek/hackek vírusosak?

Smelly_Trash kérdése:

Csgo cheatek/hackek vírusosak?

Figyelt kérdés
Szeretnék csgo-ra egy hacket letölteni , hogy az egyik haveromat megszivassam, es legyen egy kis fun. Azonban amikor letöltenék egy ingyenes hacket, akkor azt mondja a windows, hogy vírusos. Ez igaz? (Ezt tapasztalt Csgo hackerektől kérdezem leginkább). Meg lehet ezekben bízni, vagy nem? Én személyszerint a Project Infinity Free Hack-et használnám, csak félek elindítani. Válaszokat köszönöm!

2022. ápr. 30. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ami nem fizetos csgo hack az a telepites utan elinditod a jatekot es vac ban azonnal.

Raadasul tele leszel virussal ez a jobbik eset. Rosszabb az adathalasz program ami meg kartyadat is terhelheti.

2022. ápr. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Akkor azt javaslod, hogy ne töltsek le semmi ilyesmit? Sem vírust nem kívánok és Adathalász programokat sem.
2022. ápr. 30. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem minden esetben vírusos,de jobb vigyázni mert le lehet hogy bescammeli az telefonodat stb és lefigyel meg adatlopó stb..

De jobbik esetben vac bannol..

Legjobb hack amiért kell fizetni,mert mondjuk fejszelik állandóan,és nem vírusos.

2022. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! (Csak azért kellett volna, hogy megvicceljem egy haverom, de azért nem fogok se fizetni se kockáztatni :D )
2022. ápr. 30. 17:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig ez a szöveg, csak ki akarom próbálni, csak valakit szivatni, csak kíváncsi vagyok, csak botok ellen használnám...
2022. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 daveeidd válasza:
48%
onetap :)
2022. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
74%

Szia tudom hogy ez már egy 1 éves kérdés de úgy gondoltam válaszolok.

Ha szeretnéd megviccelni a barátod ezt csináld:


1. Indíts privát meccset (pl.: dust2-n 1v1 nek)


2. nyisd meg a konzolodat a "," gombbal és írd be a következőt: sv_cheats 1

(ezzel engedélyezed a pályán a csalásokat)


majd pedig ird be hogy god (ezzel bekapcsolod a godmode-ot igy halhatatlan leszel)


utána írd be ezt: r_drawothermodels 2 (ezzel kapsz egy "wallhack"-et így látod falon keresztül.


FONTOS: ez csak custom meccsekben működik de ettől függetlenül nagyon vicces tud lenni


Remélem tudtam segíteni :)

2023. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!