Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Genshin Impact-ot mennyire...

Genshin Impact-ot mennyire éri meg letölteni, ha nem tervezek pénzt költeni benne?

Figyelt kérdés
Tudok általánosságban is játszani vele, anélkül, hogy megvennék bármit is?

2022. ápr. 30. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy tudsz, csak sokkal lassabb lesz. Sok benne az RNG, szóval nyitsz egy ládát és vagy azt kapod amit akartál, de inkább nem. Ha sok "ládát" akarsz nyitogatni, akkor sok játékbeli valuta kell, amit vagy valós pénzért veszel vagy farmolod a játékban.

Egyébként mivel ingyenes, próbáld ki egyáltalán tetszik-e a játékmenet, de pénz nélkül is el lehet lenni benne.

2022. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor mindenképp kipróbálom!
2022. ápr. 30. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Fullra végigjátszottam anélkül, hogy egy fillért is költöttem volna rá.
2022. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.höz még:

A farmolás mellett néha (minden verzióban) kapunk 1 kevés ingyen cuccot, emellett nem olyan nehéz farmolni, hisz a terület hatalmas (szóval ha az ember kezdő, előtte az egész -eddigi- terület, illetve mindig vannak eventek, amik ugyanúgy segítenek a gyűjtögetésben


Viszont igen, viszonylag random az, hogy kit-mit kapsz X karakternél, bár pár helyen kiszámítható


3.hoz kapcsolódóan:

Én is teljesen F2P (nem pénzköltő) játékos vagyok, semennyit se költöttem rá és tökéletesen elboldogultam a játékban


Egyéb megjegyzés: ha van játékos társad, aki segít, szóban például, az sokat tud segíteni, vagy ha bajod van valamivel és odamegy hozzád segíteni (játékon belül)

2022. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én low spendernek mondanám magam. Párszor megvettem a welkin moont (1900Ft) az ad egy kis segítséget, ha nagyon szeretnél egy karaktert, de egyébként lehet teljesen ingyenesen is játszani. Szerintem úgyis nagyon jól élvezhető.
2022. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!