Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet fenn valakinek már...

Hogy lehet fenn valakinek már ma Youtube-on olyan DLC-ről videó ami csak holnap jelenik meg hivatalosan?

Figyelt kérdés
A Lego Star Wars-hoz jön ki holnap a Mandalorian DLC pack, nekem gyári deluxe edition játékom van és mégsem elérhető még, ehhez képest látom hogy a javasolt videók között valakinek már több órája van fenn róla videó. Ez így hogy? Ha neki elérhető akkor nekem miért nem? Ha meg nekem nem elérhető mert még nincs itt a napja, akkor neki miért és honnét van már meg?

2022. máj. 3. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tartalomgyártók sokszor kapnak preview kulcsokat, amivel korábban elérhetővé válik nekik a játék, hogy előre eltudják készíteni a videót, ezzel is reklámozva a dlc-t. Illetve előfordulhat az is, hogy más időzóna miatt esetleg egyes országokban már elérhető a dlc. Szerintem emiatt a pár óra miatt felesleges idegeskedni.
2022. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 verzió: Valamelyik régióban előbb jelenik meg, néha akár az időeltolódás is elég ehhez, a másik verzió meg hogy valami belsős forrása van hozzá.
2022. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A videósok, streamerek sokkal korábban megkapják a hozzáférést, mint a rendes játékosok. Persze szigorú embargóval, pl. "május 9, 19:00 előtt nem indítható el".
2022. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ej, de sokan vagyunk itt ezen a késői órán, hogy egy percen belül hárman is válaszolunk! :D
2022. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!