Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem cc hajat sims...

Letöltöttem cc hajat sims 4-re, amikor a karaktert szerkesztem, akkor rendesen mutatja, de amikor már játszok, akkor mindig eltorzul a haja a simemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eltorzulás alatt azt értem, hogy a hajnak a layereit téglalapokként mutatja, színben ugyanolyan maradt, és néhány helyen a haj eredeti textúrája is megmaradt, cska egy-két helyen "tönkrement". De amikor visszalépek szerkesztésbe, akkor megint jó a haja.

2022. máj. 5. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eredeti vagy tört játék?
2022. máj. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A grafikus beállításoknál nem lehet, hogy valami túl alacsonyra van állítva?
2022. máj. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alacsony beallitasok illetve a laptop mode-ot kapcsold ki.
2022. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem számít, hogy a játék tört-e. Vagy a CC rossz (előfodrul az is) vagy a beállításokban van valami bibi. Ha alpha CC (realisztikus haj) egy nagyobb CC creatortól, aki már több ilyet csinált, akkor szinte 100% hogy a beállításokban van a hiba.


(Kis magyarázat: A hajtincs mesh alapvetően téglalap alakú, a creatorok ezt a réteget átlátszóvá teszik és arra festik rá a hajtincseket, egyesével. Ez mind szép és jó, de nem megfelelő beállítások mellett a játék nem fogja észrevenni, hogy az a réteg ott átlátszó kéne legyen, és csak a hajszálakat kéne mutatnia, az egész dobozt mutatja. Ezért lesz téglalap alakú a haj, mert a játék nem érti, mit kéne megjelenítenie.)


Állítsd olyan magasra, amilyenre tudod, illetve próbálgasd a laptop mode-ot meg az uncompressed sim textures-t (vagy valami ilyesmi, ha jól emlékszem) ki-be kapcsolgatni. Csak ne felejts el minden módosítás után kilépni a játékból, és újrainítani. :)

2022. máj. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!