Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régebben Fortnite-oztam,...

Régebben Fortnite-oztam, amikor még jó volt és most azt mondják hogy jo lett, és én ki akarom próbálni újra, de az a gond h rég játszottam vele, ezért nem emlékszem a jelszavamra, és az a google fiókomat meg banolták. (?)

Figyelt kérdés
Hogyan szerezhetném vissza a fiókom? nem olyan válaszokat várok hogy fortnite kid vagy.
2022. máj. 5. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akármiért nem bannolják a Google fiókodat, inkább csak felfüggeszteni szokták. Kiír valami üzenetet, ha szeretnél bejelentkezni pl. a Gmailbe?
2022. máj. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen
2022. máj. 5. 09:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy azért, mert egyszer a haverom megtudta a jelszavát és én valahogy report-oltam, de most az a lényeg hogy google fiók nélkül vissza lehet-e szerezni a fiókomat
2022. máj. 5. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Google fiók nélkül esélytelen. Mert hiába kéred ki jelszód, ha bannolták fiókod akkor ugye nem tudod megnézni. Illetve fiók cseréhez is fiókba küldenek először megerősítő email-t szóval még csak megváltoztatni sem tudod a fiókod a fiókod nélkül. Szóval buktad mind a Google mind a Fortnite fiókod.
2022. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
RIP
2022. máj. 5. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!