Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék lehet ez?

Melyik játék lehet ez?

Figyelt kérdés

Valamikor az elmúlt 1-2 évben láttam egy játék trailert, ami marha jól nézett ki, de sajnos a címét elfelejtettem. Már fél órája próbálom megtalálni, de nem jártam sikerrel.

A következőkre emlékszem: A traileren egy fickó bolyong egy elhagyott, talán irodaépületben, azt hiszem egyedül, miközben rádión keresztül kommunikál a társaival, mintha "felderítést" végezne. Ha minden igaz, first person nézetben látjuk ezt (de nem biztos). Ha jól emlékszem, egy revolver, vagy sörétes van nála. A trailer végén valami , vagy valaki megtámadja, de ebből már nem sokat látunk.

A trailer alapján úgy rémlik, hogy nem kimondottan FPS-ről van szó, nem a lövöldözésre van kihegyezve a játékmenet. A világ poszt-apokaliptikus, talán zombis-túlélős?

Még annyi, hogy a grafika eszméletlenül jól nézett ki, az épületben minden bútor és apró tárgy szanaszét szórva, teljesen realisztikusnak hatott.


Melyik lehet ez a játék? Valakinek ötlete van?



2022. máj. 7. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán:

[link]

[link]

2022. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó tipp, köszönöm, de sajnos nem ez. Megnéztem az összes trailert, ami eddig kijött róla és nem ez az. Nem 100%, de az a trailer, amit láttam, nem volt köztük. Ezen kívül úgy emlékszem, hogy a grafikája valóban lenyűgözően részletes volt, jobb, mint a The day before-nak.
2022. máj. 7. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:

2


Oké.Te tudod mit láttál...De az első videó végén abban a kb. két percben az történik amit leírtál.

Mondjuk én ekkora erőforrást igényló programokkal mint ez nem tudok játszani.Régi gépem van.Úgyhogy számomra ennek is jól néz ki a grafikája.

2022. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, a leírásom alapján tényleg telitalálat a tipped, de kb. 10% esélyt adok rá, hogy ez volt az.

Amúgy én is csak a nyálamat csorgatom az ilyenekre, sőt, időm se nagyon van játszani. :D

2022. máj. 7. 23:35
 5/5 A kérdező kommentje:

Végre megtaláltam! Ill!

[link]


Azért köszönöm a segítséget.

2022. máj. 10. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!