Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Budapesten hol lehet olcsón...

Budapesten hol lehet olcsón Rubik kockát vásárolni?

Figyelt kérdés

Vidéken egyszer láttam egy kínai üzletben 500 forintért (?!) teljesen jól működő kockákat, szilikonozva volt, corner cuttingal stb.. Úgy tűnik az elmúlt évtizedben sokat fejlődtek. Az volt az egyetlen probléma, hogy nem volt 3 ugyanolyan.


Budapesten belül van olyan kínai bolt ahol lehet venni olcsó Rubik kockát? Szeretnék összeépíteni egy sziámi kockát háromból, és ehhez vennék 3 ugyanolyan típusút, olcsóbb árkategóriából (~1500 Ft/db alatt). Az interneten csak márkásabb típusokra találok.



2022. máj. 7. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebookon javaslom a rubik kocka adok veszek csoportot. Olcsóbb lesz, mintha valahol megvennéd. Esetleg emag, alza vagy hasonló webshop, ahol még reális áron megtalálod.
2022. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Marketplace :)
2022. jún. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem. De már feladtam, szóval begektetek rá kemény 5000 forintot.
2022. szept. 27. 13:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvettem Sopronban a kínai boltban 15 darabot 1300 Ft/db-ért. Azóta mindenféleképpen összeépítgettem őket. Egyébként ezek Guanlong v3-asok, 60-asával lehet őket venni kínából + szállítás + 27% ÁFA, így feleannyira jönne ki a darabár, csak rengeteg kockám lenne feleslegesen.
2023. jún. 8. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!