Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékok mennek laptopon...

Melyik játékok mennek laptopon is?

Figyelt kérdés

Olyan játékokat keresek, amik laptopon is elmennek. Minden műfaj jöhet, de a kedvenceim pl az rpg maker játékok, mint Aveyond, Amnézia stb. online játékok is lehetnek, csak ne ilyen LOL, WOW és társaik.


Értelemszerűen nem egy többmilliós gamer laptopra gondolok.

2014, Dell márka, többet nem tudok.


Köszönöm.



2022. máj. 14. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Pedig ez pont azon múlik ami benne van. Anélkül eléggé nehéz megmondani
2022. máj. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
SNES emulator, és akkor nyomhatod a régi Final Fantasyt, Secret of Evermoret, Chrono Triggert, meg még egy csomó hasonló játékot. Ezenkívül ha az Amnézia bejött, volt még anno jópár hasonló csapat,akik hasonló játékokat adtak ki magyarul, de angolul még több RPG makeres játékot találhatsz.
2022. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Moondragonnak is volt az Emlekcsavar, csak azt régebbi RPGmakerrel csinálták. Illetve grafikailag hasonló, de játékmenetben inkább építkezés gyűjtögető a a Harvest Moon, vagy a Stardew Valley .
2022. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, a MoonDragon minden játékát végigjátszottam már.
2022. máj. 14. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is:D


Régen nagyon oda voltam ezekért a játékokért, és nem igen ismerek senkit, aki szintén. Csak a hugom, de ő az Amnéziáért, a Harvest Moonért, meg a Stardew Valleyért.


[link]

Itt találsz még magyar játékokat.

2022. máj. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Méltatlanul elhanyagoltak ezek a játékot. Én mindegyiket imádtam, és pár évente újrajátszom őket.

Kár, hogy már csinálnak többet.

2022. máj. 14. 17:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem:)


[link]


Itt eléred a külföldi gameket, amiket RPGmaker valamelyik verziojával, vagy hasonló progival csináltak. Csak Magyarországon nem megy, de itt semmi se:D

2022. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És mindig ott a lehetőség, hogy akár Te is csinálj egy ilyen játékot:P


Én poénból csináltam pár minijátékot 2006 környékén, talán az RPGmaker XPvel, annyira nem bonyolult:)

2022. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de én konkrétan a MoonDragonra gondoltam :)
2022. máj. 14. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!