Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A the sims 4-hez megszeretném...

A the sims 4-hez megszeretném venni Steamen a Season pack-et. És találtam valami olyasmit hogy kell az eredeti játék is arról az oldalról? Ez igaz?

Figyelt kérdés

Tehát, már megvan az eredeti játékom. Origin-ről vettem meg. most szeretném olcsóbban mint 15.000ft a Season pack-et. Viszont a pack alatt ezt írja:

Letölthető tartalom

E tartalomhoz szükség van a(z) The Sims™ 4 alapjáték Steames változatára.

Most meg kell vennem steamen az alap játékot is?

Illetve szerintetek mennyire megbízható a Steam? Itt azt olvastam hogy jó, de kicsit félek tőle.

És ha esetleg tudtok Season packet máshonnan olcsón, akkor azt is megköszönöm ha leírjátok

Előre is nagyon köszi a hasznos válaszokat.



2022. máj. 17. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell venned, mivel az alapjáték csak Origin-en van meg, és a Steam-es verzió a Steam-es kiadást használja.


Mennyire megbízható? Nagyon. Közel 20 éve működő rendszer, és míg Origin-en van kb 40 millió felhasználó, addig Steam-en havi 120 millió aktív felhasználó, aki legalább egyszer belép.

2022. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Steam,Origin,GOG teljesen megbízhatóak. Inkább az olcsó kulcsos oldalakkal vigyázz mint pl a G2A,Eneba,Kinguin és társaik. Nem azt mondom hogy átvernek. DE nem 1x volt már rá példa hogy rossz kulcsot adtak(lopott) és ez miatt elveszted a játékot Steam/Origin/GOG vagy ahová vetted.


Illetve ha már Season Pass-t veszel akkor már nem az a pár ezer forinton fog múlni ami alapjáték még hozzáad. Vagy akkor vedd Origin-en ha ott van alapjáték. Steam-eshez mindenképp kell a Steam-es alapjáték. Habár ez f#szság mert Origin-be is így be kell hogy jelentkezz, mert Origin nem ad kizárolagos jogokat Steam-nek se senkinek. Vannak ilyen játékok hogy kell 3. kliens is ha nem a kiadó klienséből futtatod. Például AC részeknek kell Uplay fiók-kliens is hiába Steam,Epic-en veszed. Sims is ilyen hogy mindenképpen kell eredeti kiadónak a kliense, szóval végső soron érdemesebb lenne megvárnod míg Originen lenne akció. Mert mint írtam így Steam mellett még Originnek is futnia kell, szóval csak extra munkát adsz gépednek.

2022. máj. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Originez alapjátékhoz origines dlc-k kellenek, steameshez meg steamesek. Megbízható a Steam de ugye ha nincs meg az alapjáték ott akkor nem sokra mész vele.

Várj amíg Originen akciós lesz a Seasons és vedd meg ott, nem kell bénáskodni hogy akkor most melyik platformra mi van.

2022. máj. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper! Nagyon köszönöm a válaszokat!! És azt is hogy ilyen gyorsak voltatok. Megvárom hogy legyen Originen akció ahogy mondtátok is. Én nem értek ehhez túlságosan szóval tényleg extra hasznosak voltak a tippjeitek. :)
2022. máj. 18. 16:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!