Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4: Ez normális?

The Sims 4: Ez normális?

Figyelt kérdés

Üdv Az alábbi képen látható szituáció normális a játékban? xD


[link]



2022. máj. 17. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nem
2022. máj. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hasonló bugokat láttam már szerte a játékban. Pl a Tudós karrier-ben is a szerkezet gyártó masina bug-os. Illetve sokszor nem azt, nem úgy csinálják a sim-ek amiket kiadsz nekik. Ennyire sz.rnak a fejlesztők már a játékba?
2022. máj. 18. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én úgy tudom hogy ez elég gyakori / ismert bug. Sokszor látom én is. Olyan kórházi szülést jó ideje nem láttam, ahol ez ne történt volna meg. Persze, ettől nem normális, de...


Hát... Nézd, kérdező, a legújabb házasságos kiegészítőt úgy adták el, hogy abszolúte nem működtek a funkciók, és hiába van már 3 hónapja kint, tudtommal még mindig nincs megjavítva. Szerintem itt a válaszod. :D

2022. máj. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. Akkor Inkább a 2. vagy 3. részbe fogok beruházni. Ilyen félkész termékre nem pazarlok pénzt.
2022. máj. 18. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!